Książki z drugiej ręki

Obserwuj wątek

Odp: Książki z drugiej ręki

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Moja ostatnia "zdobycz" z drugiej ręki Kupiona za 1/3 ceny rynkowej, nowa, bez oznak użytkowania Sama oceń czy to głupota
obrazek

Odp: Książki z drugiej ręki

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Posiadam głównie nowe książki (życzę sobie jako prezent na rozmaite okazje jak święta czy urodziny), ale kilka staroci tez posiadam. Ja ich nie czytam ponownie, ale tez nie oddaję, bo czesto wymieniamy sie nimi potem ze znajomymi. Zdarza mi sie za to kupowac stare od kogos w necie.

Odp: Książki z drugiej ręki

biedroneczki
ciasteczka napisał(a):

Co sądzicie o kupowaniu książek z drugiej ręki? Planowałam kupić kilka książek używanych ale mąż uważa, że to głupota, bo można kupić nowe.


Ja lubię kupować książki z antykwariatów. Jakiś miesiąc temu kupiłam kilka takich książek Jak przeczytam je raz czy dwa ( tak wiem dziwna jestem ), to ja oddam je do biblioteki miejskiej chyba, że spodobają mi się na maksa, to zostawię w domu, żebym miała "na zaś" najczęściej jednak zasilam księgozbiór biblioteki

Odp: Książki z drugiej ręki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja mam w domu cała masę książek z drugiej ręki Osobiście mi to nie przeszkadza tym bardziej, że te książki nie są zniszczone. Wyglądają jakbym je kupiła w księgarni

Odp: Książki z drugiej ręki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Co sądzicie o kupowaniu książek z drugiej ręki? Planowałam kupić kilka książek używanych ale mąż uważa, że to głupota, bo można kupić nowe.


Czy ja wiem czy to głupie. Przecież książka jak książka. Nie ważne czy kupiona w księgarni czy z antykwariatu. Ważne że możemy ją przeczytać. Chyba, że Twojemu mężowi chodzi o co innego

Książki z drugiej ręki

ciasteczka
Co sądzicie o kupowaniu książek z drugiej ręki? Planowałam kupić kilka książek używanych ale mąż uważa, że to głupota, bo można kupić nowe.

Odpowiedz na/ edytuj Książki z drugiej ręki