Które czasopisma kulinarne kupować?

Obserwuj wątek

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

lara1908
  • lara1908

  • Posty: 235
  • Przepisy: 27
  • Artykuły: 4
tak to prawda..coraz więcej internet zabiera czytelników,ale nie tylko gazet , ale i książek...
uwielbiam czytać

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Nie można uogólniać, bo niektóre przepisy są do przyjęcia i całkiem ciekawe.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Które czasopisma kulinarne kupować ...?
Najlepiej NIE, tam na ostro gotują

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Peggy Brown
A aj lubię te książki z kolorowymi ilustracjami, hihi, zawsze mi smaka narobią...inna sprawa, że z takimi przepisami to różnie bywa! Nie ma to jak przepisy z internetu, wypróbowane, ocenione, skomentowane...
Chociaż kupiłam ostatnio kilka numerów "Przyślij przepis"(taka mała gazetka w formie broszurki, kosztuje grosze), było parę fajnych potraw, które na stałe zagościły w moim domowym menu.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

majgrz11maja
Nadszedł czas internetu i niestety czasopisma przeglądam przypadkowo.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Ja też przestałam kupować od kiedy internet u mnie zagościł. Tutaj można znaleźć wszystki i do tego szybko.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Pewnie, że całkiem niezłe. Gdy dzieciaki okupują komputer można dla odmiany poczytać gazetę.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Ja osobiscie nie kupuje, moja mamulka natomiast kupuje takie mini poradniki z przepisami "biblioteka poradnika domowego". Podeslala mi nawet jeden "obiady domowe" calkiem niezle przepisy

Odp: Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
zbysiowa napisał(a):

odkąd korzystam z portali kulinarnych , bardzo rzadko kupuje gazety z przepisami , musi mnie coś bardzo zainteresować abym kupiła , w sieci jest mnóstwo przepisów , i w życiu ich wszystkich nie przejrzę


Co racja to racja,wasze przepisy mi w zupełności wystarczą a i tak nie zdążę wszystkiego wypróbować,no i są one o wiele lepsze i ciekawsze niż w gazetach.Więc po co wydawać niepotrzebnie pieniądze.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
odkąd korzystam z portali kulinarnych , bardzo rzadko kupuje gazety z przepisami , musi mnie coś bardzo zainteresować abym kupiła , w sieci jest mnóstwo przepisów , i w życiu ich wszystkich nie przejrzę

Odpowiedz na/ edytuj Które czasopisma kulinarne kupować?