Leki przez internet

Obserwuj wątek

Odp: Leki przez internet

pyszalka
  • pyszalka

  • Posty: 16
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Kupowanie leków przez internet jak dla mnie jest nierozsądne. Zreszta, chyba takich prawdziwych lekow na recepte nie da sie zrealizowac przez internet, czy się mylę?

Odp: Odp: Odp: Leki przez internet

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Szczerze mówiąc leki wolę kupić w aptece tym bardziej, że aż tak często do nich nie biegam Chyba że jest sezon jesienno ziomowy wówczas bywa ciekawie Wypady do apteki jak do cukierni

Odp: Odp: Leki przez internet

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Też korzystam, sprawdzam czy to strona apteki i zamawiam. Ceny są korzystne, a że leków mam masę, to oszczędzam Najczęściej zamawiam w DOZ i odbieram leki w aptece.

Odp: Leki przez internet

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
to zależy co rozumiesz pod wyrażeniem "przez Internet" - bo niektóre apteki mają swoje sklepy internetowe, więc czasem korzystam (choc zwykle po to, by osobiscie odebrac w wybranej aptece)

Odp: Leki przez internet

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Kupował ktoś z Was leki przez strony internetowe? Jakie są Wasze opinie na ten temat?


Nie. Bałabym się, że dostanę nie to co chcę.

Odp: Leki przez internet

mocsłodkości
Ja bym nie kupiła leków przez internet. Nawet jeśli strona jest jakiejś apteki. Nigdy nic nie wiadomo. Wolę się przespacerować nawdychać od groma wirusów i bakterii

Leki przez internet

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kupował ktoś z Was leki przez strony internetowe? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Odpowiedz na/ edytuj Leki przez internet