Masło i margaryna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Masło i margaryna

nowikslowik
spokojnie mozesz dać je dzieciom, bez obaw

Odp: Odp: Masło i margaryna

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zielonka napisał(a):

Masło klarowane i olej kokosowy powinny się dobrze sprawdzić w wypiekach, spróbuj.


Jesteś pewna, że dzieci ze skazą białkową mogą "jeść"masło klarowane? Nie ma w nim czasem czegoś co je uczula?

Odp: Masło i margaryna

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Masło klarowane i olej kokosowy powinny się dobrze sprawdzić w wypiekach, spróbuj.

Odp: Odp: Masło i margaryna

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Słyszałem o tym oleju, ale u nas jakoś nie mogę go znaleźć. Chyba nie jest zbyt popularny, bo pewnie byłoby go łatwiej dostać w sklepie. Chętnie bym go wypróbował. Jestem ciekawy jego właściwości.

Odp: Masło i margaryna

Kira.Kowalska
Korzysta ktoś może z oleju kokosowego? Zastanawiam się na zakupem, ale pierwsze chciałabym się zorientować czy się to w ogóle opłaca

Odp: Odp: Odp: Masło i margaryna

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A może masło orzechowe? W nim są same orzechy i nie ma tego co powoduje alergię. Chyba, że Twoja pociecha ma też uczulenie na orzechy. Ciasteczka powinny być super orzechowe

Odp: Odp: Masło i margaryna

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Masło klarowane jest świetne do smażenia. Jednak wydaje mi się, że przy skazie białkowej masło klarowane też "odpada", ale mogę się mylić.

Odp: Masło i margaryna

igombot
  • igombot

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a moje olej kokosowy?

Odp: Masło i margaryna

WinoToskanii_pl
Możesz spróbować użyć do pieczenia także masła klarowanego do wypieków,które nie zawiera aż tyle tłuszczu,a sprawdza się bardzo fajnie zamiast zwykłego masła czy margaryny

Odp: Masło i margaryna

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zadanie trochę trudne, ale do wykonania Ja co prawda tych ciastek nie piekłam, ale wkleję Ci do nich link. Jest w nich czekolada mleczna, ale możesz ją pominąć A tu link https://gotujmy.pl/kruche-ciasteczka-na-oleju,przepisy-ciastka-kruche-przepis,246332.html

Odpowiedz na/ edytuj Masło i margaryna