Na piknik!

Obserwuj wątek

Odp: Na piknik!

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
kup karkóweczke,kiełbaski,kaszankę wszystko dopraw konkretnie i na grilla w sam raz
do tego

i zabawa jak ta lala

Odp: Na piknik!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dziękuję, brzmi przepysznie ale rzeczywiście nie pod profil imprezy Chętnie wysłucham za to innych pomysłów

Odp: Na piknik!

bajka1956
  • bajka1956

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Mam następującą propozycję : potrzebne zwykłe schabowe , farsz pieczarkowy , żółty serek w plastrach i keczup. na usmażone schabowe nakładam farsz pieczarkowy , przykrywam plasterkiem żółtego serka i, układam na blaszce do pieczenia i do pieca . Dobrze podgrzane polewam keczupem. Podaję na półmisku na liściach sałaty. Farsz pieczarkowy przygotowuję jak do zapiekanek : drobno pokrojone lub starte pieczarki , cebula pokrojona w piórka duszę na tłuszczu ok. 20 min. lekko zagęszczam mąką , sól , pieprz do smaku . Banał ale praktyczny i treściwy . Wybacz , dopiero teraz zorientowałam się że to ma być piknik w plenerze , i moja propozycja jest nieadekwatna do imprezy. Ale może się przyda na inne biesiady. Pozdrawiam

Na piknik!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Macie może pomysł na jakąś fajną szamę na piknik?
Planuje właśnie plenerowe menu na łikend majowy, oczywiście jeśli pogoda dopisze...

Proszę uprzejmie przemiłe forumowiczki i forumowiczów o pomysły i porady hehe Zależałoby mi na przepisach prostych, potrawach dających się łatwo przenosić itp

Odpowiedz na/ edytuj Na piknik!