Nabór na nowego moderatora!

Obserwuj wątek

Odp: Nabór na nowego moderatora!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
to nie chodzi o to, że w ogóle nie było składników, tylko:
- nie było podanych ilości składników
- podane składniki nie pokrywały się z opisem przygotowania

Odp: Nabór na nowego moderatora!

I owszem dokładnie sprawdziłam, ale ponieważ próbujecie wmówić mi że dodałam przepisy bez składników co jest nie możliwe to pokazałam wam w takiej wersji żebyście uwierzyli w końcu. Z kogo Wy głupka chcecie zrobić?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Nabór na nowego moderatora!

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
smakosz 1988 napisał(a):

zewa napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

tzn? Ja żartowałam z tym moderowaniem heh ale niech będzie to ktoś dokładny i porządny nie jak TA osoba która sprawdziła dziś moje przepisy,zaakceptowała a teraz dowiaduję się że niby składników nie było podanych.Przecież doskonale wiecie że przepis by się nie przyjął bez nich.Jestem w szoku po prostu.Dobrze że mam wszystko w wordzie zapisane
apropo elżbiety- o co Ci chodzi bo nie rozumie?

Smakosz a czy Ty myślisz, że Tit tak dla żartów sobie ten post napisała ? Jaja sobie robisz z poważnych rzeczy

Zaraz zaraz..proszę na mnie nie krzyczeć dobrze?nie życzę sobie.Tit może mnie upomnieć nie Ty. Napisałam że żartowałam to byście mnie zjadły na tym forum tj.co niektórych.Żegnam
ps.Zajmijcie się lepiej poprawnym sprawdzaniem przepisów

Przede wszystkim, to najpierw należy przepis poprawnie wstawić. Portal to nie szkoła dla uczniaków, których musi sprawdzać nauczycielka.

Odp: Nabór na nowego moderatora!

proszę bardzo- i co mój błąd
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Nabór na nowego moderatora!

zewa napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

tzn? Ja żartowałam z tym moderowaniem heh ale niech będzie to ktoś dokładny i porządny nie jak TA osoba która sprawdziła dziś moje przepisy,zaakceptowała a teraz dowiaduję się że niby składników nie było podanych.Przecież doskonale wiecie że przepis by się nie przyjął bez nich.Jestem w szoku po prostu.Dobrze że mam wszystko w wordzie zapisane
apropo elżbiety- o co Ci chodzi bo nie rozumie?

Smakosz a czy Ty myślisz, że Tit tak dla żartów sobie ten post napisała ? Jaja sobie robisz z poważnych rzeczy

Zaraz zaraz..proszę na mnie nie krzyczeć dobrze?nie życzę sobie.Tit może mnie upomnieć nie Ty. Napisałam że żartowałam to byście mnie zjadły na tym forum tj.co niektórych.Żegnam
ps.Zajmijcie się lepiej poprawnym sprawdzaniem przepisów

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Nabór na nowego moderatora!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
smakosz 1988 napisał(a):

tzn? Ja żartowałam z tym moderowaniem heh ale niech będzie to ktoś dokładny i porządny nie jak TA osoba która sprawdziła dziś moje przepisy,zaakceptowała a teraz dowiaduję się że niby składników nie było podanych.Przecież doskonale wiecie że przepis by się nie przyjął bez nich.Jestem w szoku po prostu.Dobrze że mam wszystko w wordzie zapisane
apropo elżbiety- o co Ci chodzi bo nie rozumie?

Smakosz a czy Ty myślisz, że Tit tak dla żartów sobie ten post napisała ? Jaja sobie robisz z poważnych rzeczy

Odp: Odp: Nabór na nowego moderatora!

darmiona napisał(a):

Smakosz - widziałam te przepisy i faktycznie były źle opisane ale skoro masz to w wordzie to co za problem, żeby wstawić jeszcze raz?

nie da się wstawić bez składników przynajmniej mi na komputerze.Niema problemu juz wstawiłam ale to nie moja wina a ja oprócz przepisów mam też co innego na głowie.Np.teraz jadę do dietetyka w miasto.Pozdrawiam

Odp: Nabór na nowego moderatora!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Smakosz - widziałam te przepisy i faktycznie były źle opisane ale skoro masz to w wordzie to co za problem, żeby wstawić jeszcze raz?

Odp: Odp: Odp: Odp: Nabór na nowego moderatora!

tzn? Ja żartowałam z tym moderowaniem heh ale niech będzie to ktoś dokładny i porządny nie jak TA osoba która sprawdziła dziś moje przepisy,zaakceptowała a teraz dowiaduję się że niby składników nie było podanych.Przecież doskonale wiecie że przepis by się nie przyjął bez nich.Jestem w szoku po prostu.Dobrze że mam wszystko w wordzie zapisane
apropo elżbiety- o co Ci chodzi bo nie rozumie?

Odp: Odp: Odp: Nabór na nowego moderatora!

I jeszcze punkty na tak, sama podbija

Odpowiedz na/ edytuj Nabór na nowego moderatora!