Nadchodzą święta :)

Obserwuj wątek

Odp: Nadchodzą święta :)

Pati83
  • Pati83

  • Posty: 53
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja chyba za bardzo kocham jeść i gotować ale faktycznie można się zmęczyć. Od kilku lat mam obcykaną metodę i przed świętami rozpisuję sobie co robić danego dnia i to się sprawdza

Odp: Nadchodzą święta :)

rozmarzona.marzena
Ja mam czasem dość tych przygotowan, ale usmiechy na twarzach rodiznki wynagradzaja... mimo to chciałabym kiedys wyjechac na swieta zeby ktos robil za mnie

Odp: Nadchodzą święta :)

Pati83
  • Pati83

  • Posty: 53
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Oj dziś pierwszy dzień gotowania już za mną Mięsa upieczone, ciasto, pasztet i ryba po grecku zrobiona. Jutro pierogi, ryba faszerowana i sos tatarski

Odp: Odp: Nadchodzą święta :)

Ufolka
  • Ufolka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sathi ja też zaczęłam robić pierniki na choinkę, wcześniej nie było czegoś takiego w moim rodzinnym domu teraz sama mam rodzinę i u siebie robię, dziś mam zamiar podekorować pierniczki które zostały z zeszłego roku a jutro ubrać choinkę
ja też robię paszteciki z kapustą, no i barszcz czerwony z uszkami.
Na jutro zaplanowałam pieczenie mięs i rolad mięsnych, potem ciasta wieczorem i paszteciki na dwie rodzinki więc sporo tego będzie hehe mam nadzieję że się ze wszystkim wyrobię, zwłaszcza że jeszcze muszę skończyć porządki tylko dzidzia w brzuchu za bardzo kpie i nie mogę się przybrać, a druga ciągle lata za mną i co ja posprzątam to ona rozwala ehehe a wy jakie macie plany ?

Odp: Nadchodzą święta :)

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Uuu... ja się wiele nie narobię na święta, hm, tu prym wiedzie moja mama, bo świętujemy wigilię u rodziców. A jednak, że świerzbiły mnie łapki to pierwszy raz wprowadziłam pierniczki... Dziś zawisły te co miały być na choince, a te co na talerzyk... Cóż, większość powędrowała do znajomych, rodziny i tak ledwo zostało ich kilka. No i po raz pierwszy zagościł u nas także domek z piernika. Tak to u nas piernikowej tradycji nie było. A! I mamie obiecałam przygotować kutie, bo też się tego u mnie nie jada, a chcemy taką drobną nowość zaserwować domownikom na stół.

Odp: Nadchodzą święta :)

synchro33
  • synchro33

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam , ostatnio dużo osób nie wie jakie potrawy zrobić na wigilie. Osobiscie polecam róznego typu sałatki z warzywami lub z dodatkami ryby za która nie kazdy przepada , jednak gdy ja smacznie przybierzemy smakuje przepysznie!. Tutaj są naprawde smaczne http://www.salatki.co

Odp: Odp: Nadchodzą święta :)

Marysia Gandzia
Ufolka napisał(a):

hej

Marysia Gandzia co to za sałatka Hawajska?


https://gotujmy.pl/salatka-hawajska-moja-ulubiona,przepisy,174625.html moj przepis dodany juz Smacznego

Odp: Odp: Odp: Nadchodzą święta :)

Marysia Gandzia
Gratuluje jezeli poznalas mnie przez 20 minut wyrezyserowanego programu A uwierz mi gotowania uczylam sie od prawdziwej mistrzyni mojej mamy, odczas programu od tego zacznijmy ze nie mialam swojej kuchni bo byla w remoncie i gotowalam w pokoju goscinnym...

Odp: Odp: Nadchodzą święta :)

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Ogladajac Perfekcyjna Pania Domu, widzac ten balagan w kuchni i ciebie, jak do tego podchodzisz...powiedzialabym , jestes za leniwa i nie masz pojecia o gotowaniu, a chcesz takie menu przygotowac...wybacz , ale ktos tu sciemnia. Ale zycze powodzenia, chociaz nie wieze zeby ci sie udalo, za duzo widzialam.

Odp: Odp: Nadchodzą święta :)

Marysia Gandzia
Dodam przepis na swoj profil
Ja kluski z makiem robie oszukane, prawdziwe robi moja mama

Odpowiedz na/ edytuj Nadchodzą święta :)