Napoje

Obserwuj wątek

Odp: Napoje

GoldenFruit_pl
Ja akurat nie przepadam za napojami gazowanymi,więc mnie to raczej nie dotyczy,co innego dobry sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy,to jak najbardziej tak

Odp: Napoje

LauraPalmer
bąble rozpychają brzucho i mamy od nich więcej pojemności, która potem trzeba zapełniać!
piję sporo wody.. chociaż powinnam więcej, natomiast pije tez sporo kawy. uwielbiam!

Odp: Odp: Odp: Napoje

Selprim_pl
Wszystko można stosować w naszej diecie,także napoje lecz z głową,trzeba znać granicę. Jak pisałam powyżej: im więcej napojów gazowanych- tym dieta ma mniejszy sens,jedno mija się tutaj z drugim.

Odp: Odp: Napoje

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Sardynka napisał(a):

Picie wody jest zdrowsze niz tych wszystkich sztucznie barwionych napoi ale to nie znaczy ze stracimy od tego duzo na wadze.

Może i nie stracimy na wadze, ale na pewno jej nam nie przybędzie

Odp: Napoje

Selprim_pl
Wszystko zależy od tego na jakiej diecie jesteś,ja osobiście unikam picia napojów w nadmiernej ilości bo wiadomo,że zawsze coś tam się zdarzy,jednak zawsze z głową.

Odp: Napoje

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Picie wody jest zdrowsze niz tych wszystkich sztucznie barwionych napoi ale to nie znaczy ze stracimy od tego duzo na wadze.

Odp: Napoje

rafal922
  • rafal922

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepiej pić napoje proteinowe.

Odp: Napoje

asap
  • asap

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
wliczać, wszak piwo ma jedyne 250 kalorii

Odp: Napoje

jurand_ze_spychowa
a w ogole to znalazlem ostatnio na w ogole to znalazlem ostatnio na [url=http://google.pl]google[/url] , ze to nei ma specjalnego znaczenia co pijemy, wazne, zeby nei jest po 18 makaronu, chleba i ziemniakow, czyli weglowodanow.

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lis 2012 11:13 przez jurand_ze_spychowa)

Odp: Napoje

jurand_ze_spychowa
ja pije tylko wode i jest tlusty jak przyslowiowa swinia.

Odpowiedz na/ edytuj Napoje