Nasz domek zwiedzam sobie

Obserwuj wątek

Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

macro542
  • macro542

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
....

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 kwi 2013 13:29 przez kołczu)

Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Jak idę korytarzykiem, to ślad miotły przed sobą widzę. Ciekawe czyjej ...

Może jakaś też lubi zwiedzanie

Odp: Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

Glumanda napisał(a):

Mojej nie... bo moja ciagle lekko w powietrzu sie unosi... chyba ze widzisz jakies siano.. moze mi wylecialo z buta


Nie wciskaj kitu, u Ciebie dawno już nie ma siana, wywieżli do jakiegos kraju/miasta na jakąś ul.Wiejską by(p)osłów stado nakarmić


zmieniono 1 raz (ostatnio 26 sty 2009 18:34 przez 45Kazik)

Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Mojej nie... bo moja ciagle lekko w powietrzu sie unosi... chyba ze widzisz jakies siano.. moze mi wylecialo z buta

Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

Jak idę korytarzykiem, to ślad miotły przed sobą widzę. Ciekawe czyjej ...

Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Kaziu Wędrowniczek

Odp: Nasz domek zwiedzam sobie

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
poprawione!
lece dalej...

Nasz domek zwiedzam sobie

W jednym z korytarzyków patrze drzwi z napisem "Forum: Przepisy kulinarne Gotujmy.pl - komentarze
Wszedłem tam, siedziała sobie jakaś istota, nawet nie wiem czy prawdziwa bo pokoik ciemnawy, tylko jakieś swiatełka migały i grzecznie powiedziałem "dzień dobry". Nikt nie odpowiedział chociaż fotel przy maszynerii był zajęty, czuwał tam ktoś, jednak.
Chciałem dalej zagadać i tu tylko pokazała mi ta "martwa" istota (bez jakiegokolwiek komentarza) napis na drzwiach obok z napisem "Ostatnie wątki", więc wchodzę i ... siedzi jakaś przesympatyczna "figurka " z widocznym na fotelu (jak na planie filmowym!) napisem "Babcia Halinka". Znów próbuję zagadać i zapytać dlaczego jesli ostatnie wątki to ne widzę tu mojego żadnego ,a ni też moich znajomych a tylko Jej jako "ostatnie". Wiecie co... ni c mi nie odpowiedziała, nawet jak chciałem zapytać o:"Ziemniaki smażone bez tłuszczu a la fryt " to pokazała mi takie cóś: http://forum.gotujmy.pl/http%3Cimg%20src='/i/emot/15.png'%20border='0'/%3E/www.gotujmy.pl/ziemniaki-smazone-bez-tluszczu-a-la-fryt,przepisy,31227.html
Spytałem: "kochana Babciu, jeśli przepis jest martwym z jakichkolwiek powodów, to po co trzymasz go w szufladce.
Powiedziała, że odpowie mi tylko musi się zastanowić i tak odpowiedzieć bym jej więcej nikt o to nie pytał. Wierzę Jej.
Ciąg dalszy moich wędrówek może nastąpi, a może ktoś też pobiega po naszym domku, i może jakiś pusty pokoik do zagospodarowania znajdzie?


zmieniono 1 raz (ostatnio 27 sty 2009 00:31 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Nasz domek zwiedzam sobie