Nasze przepisy na Polki.pl

Obserwuj wątek

Odp: Nasze przepisy na Polki.pl

Babciagramolka
Też mam pytanie- prośbę . Nie przeszkadza mi ( zresztą podpisałam Regulamin ) , ze przepisy sa wstawiane na Polki.pl - w jakis sposób mi to pochlebia i mnie też reklamuje ale chciała bym by było widoczne , ze to ja jestem autorką przepisu.

Przy okazj pytanie - bo pewnie innych to też zainteresuje . Własciciel strony ma też media papierowe . Czy mamy sie spodziewać , że nasze przepisy mogą się tam też pojawić ?

Moze Redakcja zechce nam to wyjaśnić .

Nasze przepisy na Polki.pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Redakcja serwisu gotujmy.pl ma nowego właściciela o czy nas niedawno poinformowano. Jako, że mam konto na polki.pl dostałam też informację z tamtego portalu o "gotujmy" - skojarzyłam to połączenie. Dzisiaj zobaczyłam, że nasze przepisy jakie wstawiamy tutaj, na gotujmy, są także pokazywane na polki.pl i nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby nie to, że przy żadnym nie jest podany autor a widnieje tylko logo gotujmy. Przyznam, że bardzo mi się to nie podoba. Nawet jeśli portal ma nasze pozwolenie na publikację tychże przepisów gdzie chce bo zdaje się tak mówi nowy regulamin, to wypadałoby podawać jednak nick autora a nie tylko recepturę - tak byłoby po prostu w porządku.

Już wiem, że są osoby, które poważnie zastanawiają się nad usunięciem stąd swojego konta bo czują się oszukiwane. Ciekawa jestem jak Redakcja będzie tłumaczyć takie postępowanie - tym, że ma przepis i może sobie robić co chce a użytkownicy już zrobili swoje bo ten przepis wstawili i teraz niech się nie burzą?

Odpowiedz na/ edytuj Nasze przepisy na Polki.pl