Nowa kategoria.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Nowa kategoria.

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
świetny pomysł jestem za

Odp: Odp: Nowa kategoria.

Persik napisał(a):

nie musi to być wątek może to być cały dział poświęcony przyprawom i dodatkom oraz ich zaminnikom



Z tego co sie orientuję: to DZIAŁ ma w sobie WĄTKI, a nie odwrotnie , więc cały dział na przyprawy i zamienniki ... raczej nie bardzo. To moż zaistnieć w istniejacych już działach, dodatkowo można jako wątek-poradniczy wstawić w przyszłym ABC gotowania.

Spróbujmy wymyślić nazwę tego nowego działu, w miarę dowcipną ale odddającą sens-treść.
Moja propozycja: " Nasze ABC GOTUJĄCYCH"
W opisie: instrukcje różne, co do czego i dlaczego, wymienniki-zamienniki i jakie tego wyniki.

Odp: Nowa kategoria.

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
nie musi to być wątek może to być cały dział poświęcony przyprawom i dodatkom oraz ich zaminnikom

Odp: Odp: Nowa kategoria.

Persik napisał(a):

dobry pomysł z tymi przetworami. to ułatwiłoby wpisywanie przepisów. albo kategoria sosy też brak można by też niektóre rozwinąć czy poszerzyć wybór opcji
dobrym pomysłem też jest kategoria
albo kategoria czy dział dla początkujących kucharzy

Pozycja SOSY jest w pewnym sensie pułapką, bo nie można/nie powinno się, tam wstawiać sosów, które są daniami samymi w sobie (np sos boloński, myśliwski).
Takie jest oczywiście tylko moje zdanie ale nie narzucanie woli.


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 kwi 2009 21:28 przez 45Kazik)

Odp: Odp: Nowa kategoria.

Persik napisał(a):

świetną kategorią czy działem byłyby przyprawy w którym to opisywałoby się do czego jakie przyprawy użyć i na jakie można ewentualnie je zamienić to też pomaga

Dlatego apel mój o stworzenie czegoś w rodzaju
ABC GOTOWANIA ,
w kórym wątek taki miałby właśnie swoje miejsce.

Odp: Nowa kategoria.

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
świetną kategorią czy działem byłyby przyprawy w którym to opisywałoby się do czego jakie przyprawy użyć i na jakie można ewentualnie je zamienić to też pomaga

Odp: Nowa kategoria.

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
dobry pomysł z tymi przetworami. to ułatwiłoby wpisywanie przepisów. albo kategoria sosy też brak można by też niektóre rozwinąć czy poszerzyć wybór opcji
dobrym pomysłem też jest kategoria
albo kategoria czy dział dla początkujących kucharzy

Odp: Nowa kategoria.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Wlasnie nad tym sie zastanawiamy, jak to obrabiac. Sluszna uwaga.

Odp: Odp: Nowa kategoria.

ptychu napisał(a):

I co z tym ABC gotowania? Sprawa jakby przycichła...


Poczekajmy, widocznie GÓRA ma coś pilniejszego.

No i pamiętajmy o tym, że to ma być ABC gotowania, a nie miejsce do popisów i wstawiania bzdetów techniczno-kulinarnych. Cenzura tam musi być naprawdę ostra, a jednosoobowa "cenzura" jaka jest w tej chwili nie jest w stanie wychwycić nawet teraz wszystkich "przepisów" .

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 kwi 2009 22:21 przez 45Kazik)

Odp: Odp: Nowa kategoria.

lalunia napisał(a):

albo tylko ryby


Laluniu, a w przepisach >Wybierz< nie ma takiej możliwości ?
Zajrzyj, ...

Odpowiedz na/ edytuj Nowa kategoria.