nowe pomysły na rybki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: nowe pomysły na rybki

Goniulka
  • Goniulka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
panga dla dziecka to niespecjalnie.... ja mojej małej daję albo te złowione przez mojego tatę, albo kupuję łososia, bo go uwielbia, a w dodatku ma dużo zdrowego omega 3, jak świeży to piekę w piekarniku w rękawie, lub grilluję z warzywami, albo kupuję wędzonego i dodaję do sałatek warzywnych, czy też nawet do makaronu, ostatnio zrobiłam sos jak do carbonary, ale zamiast boczku dałam łososia wędzonego. Tyle, że jeśli kupujemy dla dzieci to też radzę uważać, ja kupuję ze suempolu, sprawdzona marka, wiem, że ryba na pewno będzie pierwsza klasa

Odp: nowe pomysły na rybki

LauraPalmer
z pangą dla malca to bym uważała.. nie wiadomo o to to ta panga..
ale moja córka też ukochała klasyk smażony w jajku i mące, pieczony łosoś czy pstrąg też może być.. i tu mój repertuar rybny się kończy. chyba też zajrzę do działu rybnego

Odp: nowe pomysły na rybki

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moj synek ukochał sobie filety robione normalnie w jajku i w bułce. Jak taki płat Pangi zrobie to zjada taki cały na raz

Odp: nowe pomysły na rybki

Wera
  • Wera

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja na grilla robiłam pstrąga, z koperkiem, z sokiem z cytryny a później co jakiś czas podlewałam cytrusowym mixem Warki, radlerem, wyszło bardzo pyszne. W piekarniku też jak najbardziej do zrobienia, sposób robienia prosty a smak o wiele lepszy

Odp: nowe pomysły na rybki

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio zrobiłam łososia na biało, z czosnkiem, posmarowanego majonezem, z płatkami migdałów. Dawno nie jadłam tak pysznej ryby mówiąc nieskromnie więc szczerze polecam Była też zupa pikantna pomidorowa z łososiem, dorszem i krewetkami a z jej resztek zrobiłam paprykarz To już 3 propozycje
obrazek obrazek obrazek

Odp: nowe pomysły na rybki

Katowiczanka
Wiem, że dzieci toleruja tez barramundi. Ma malo ości i jest smaczna. Rózne cuda można z niej zrobic

Odp: Odp: nowe pomysły na rybki

slawko
  • slawko

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A próbowaliście Ryba zapiekana w sosie chrzanowym super polecam!
przepis na stronie www.smaczna-kuchnia.slawko.eu w dziale dania z ryb

zmieniono 2 razy (ostatnio 16 paź 2009 21:21 przez slawko)

Odp: nowe pomysły na rybki

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dobrze, dobrze już nie trzeba dziękuję bardzo za pomoc Już siostra mi pomogła, chyba jest lepszą kucharką osattnio zrobiłam dobrą sałateczkę z tuńczykiem, tym razem nie kupioną

Odp: nowe pomysły na rybki

Babciagramolka
Helcia- ratunku ! Podawaj więcej konkretów bo nie sposób Ci odpowiedzieć .W jakiej formie ma być ten szczupak - cały , dzwonka, filety ? Ile waży ? Inaczej sie robi szczupaka w całości ( robiłam już takiego co ledwo się do piekarnika mieścił , ) a inaczej 2 dzwonka szczupaka wsadzone do piekarnika .
Sos chrzanowy zrobisz w 5 minut .Szczupak w dzwonkach będzie się piekł ok 40 - zależnie od wagi .
Napisz coś więcej o tych rybach.

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 paź 2009 14:00 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: nowe pomysły na rybki

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ratujecie mi życie! po prostu nie chce przyrządzac czegos co nie sprawdzone, dlatego się pytam Was! szczupak pieczony w sosie chrzanowym jak długo się go robi?

Odpowiedz na/ edytuj nowe pomysły na rybki