Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

Obserwuj wątek

Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

elutka
  • elutka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 9
Droga Ann przeczytaj wszystkie posty ,P.b. a potem oceń -Ja już nie chcę więcej się wypowiadać pozdrawiam cieplutko.,..

Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
A do Administratorów, może warto zastanowić się nad wprowadzeniem systemu ostrzeżeń za łamanie regulaminu i nieodpowiednie zachowanie na Forum. 3 ostrzeżenia, a za czwartym BAN. Taka moja propozycja...

Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Wiesz Elutka, myślę, że przeginasz. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i zastanów się kto tu kogo oczernia.

Odp: Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

elutka
  • elutka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 9
dlaczego bah.nie zwrócicie uwagi bo nazywa od złodzei -uważasz ze to w porządku prosze byście byli obiektywni wobec kazdego .cały czas pisze i mnie oczernia to chyba nie jego rola .to dlaczego on mnie przy wszystkich kompromituje -chyba sie tylko bronie raczej bo mam tego dość .Zero przepisów ale karmi śię postami na mój temat ,mnie to nie śmieszy tak zaczął właśnie on zaczął dzięki nie będe już komentować bo szkoda mojego czasu ,jeśli ktoś jest już za stary i brak mu poczucia humoru.to nie moja sprawa.Ciekawa jestem gdyby konkurs zawierał nagrodę w postaci cenniejszej -to by się pozabijali i skłonni do wszystkiego.Ja niestety posiadam swoją kulturę .dzięki .........

Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Właśnie!

zmieniono 14 razy (ostatnio 06 sty 2009 11:45 przez dobry)

Odp: Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

Easy.. ludzie. Peace not war

Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Elutka, raczej już nie kontynuuj prosze tego rodzaju wywodów, bo to miejsce słuzy milemu spedzaniu czasu, a nie wypisywaniu kolejnych inwektyw. Nie chcemy posuwac sie do sankcji przewidzianych przez regulamin, ale jeszcze raz nalegam, zeby spuscic z tonu.
Dziekuje

Odp: Odp: Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
elutka napisał(a):

Nie czepiaj śię już mnie bo doprbwadza mnie to do obrzydzenia ,cieszysz się bo piszesz o mnie -Bzdurne posty i masz jeszcze punkty zero przepisów tylko posty lutki-TO MOJE OSTATNIE ZDANIE _ZAMIAST POMARANCZY >>>>>DAJ SOBIE BURAKI BĘDZIE DO CIEBIE PASOWAĆ JAK ULAŁ.pozdrawiam i życzę by twoje plagiaty sprawdzono chociaż lizusi -mają inne prawa


Bez komentarza.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)

elutka
  • elutka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 9
Nie czepiaj śię już mnie bo doprbwadza mnie to do obrzydzenia ,cieszysz się bo piszesz o mnie -Bzdurne posty i masz jeszcze punkty zero przepisów tylko posty lutki-TO MOJE OSTATNIE ZDANIE _ZAMIAST POMARANCZY >>>>>DAJ SOBIE BURAKI BĘDZIE DO CIEBIE PASOWAĆ JAK ULAŁ.pozdrawiam i życzę by twoje plagiaty sprawdzono chociaż lizusi -mają inne prawa

Odpowiedz na/ edytuj Ocenianie przepisow i artykulow (gwiazdki)