Oczyszczenie miesni z kwasow ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Oczyszczenie miesni z kwasow ?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
caroline1983 napisał(a):

Nam na studiach wuefistka na zakwasy polecała spożyć 1 puszke piwa, tylko bezpośrednio po wysiłku bo wtedy najlepiej zadziała. Sekret tkwi w tym że zarówno alkohol jak i chmiel działają rozluźniająco na mięśnie. Dodatkowo alkohol pobudza krążenie i dzieki temu mieśnie są lepiej ukrwione i dotlenione.


Juz polubilam te wuefistke

Odp: Oczyszczenie miesni z kwasow ?

caroline1983
Nam na studiach wuefistka na zakwasy polecała spożyć 1 puszke piwa, tylko bezpośrednio po wysiłku bo wtedy najlepiej zadziała. Sekret tkwi w tym że zarówno alkohol jak i chmiel działają rozluźniająco na mięśnie. Dodatkowo alkohol pobudza krążenie i dzieki temu mieśnie są lepiej ukrwione i dotlenione.

Odp: Oczyszczenie miesni z kwasow ?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
To jest na potocznie zwane zakwasy, np. po bieganiu?

Odp: Oczyszczenie miesni z kwasow ?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
wio napisał(a):

Dostalam przepis na miksture na bole miesni, 2 łyżki octu winnego,2 łyżki miodu i 1 szklanka wody, rano nastawic (musi postac) wieczorem pic.Jestem ciekawa czy ktos stosowal taka kuracje oczyszczajaca i czy podzialala

Na pewno.Ja mam ten przepis z sokiem z cytryny.

Oczyszczenie miesni z kwasow ?

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
Dostalam przepis na miksture na bole miesni, 2 łyżki octu winnego,2 łyżki miodu i 1 szklanka wody, rano nastawic (musi postac) wieczorem pic.Jestem ciekawa czy ktos stosowal taka kuracje oczyszczajaca i czy podzialala

Odpowiedz na/ edytuj Oczyszczenie miesni z kwasow ?