co na kolację ?

Obserwuj wątek

Odp: co na kolację ?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Kinga wezmę z Ciebie przykład.Co prawda od początku postu udało mi się zrzucić prawie 4 kg.Właściwie to zmieniłam nastawienie, jem śniadanie, jedną kanapkę w pracy a w domu obiad.Czasami jak już bardzo ssie w żołądku sięgam po mały owoc.
Zamiast kolacji częściej robię koktajle owocowe.Jako,że ciast w poście nie piekę i nie jem też żadnych słodyczy a i alkoholu nie piję, po którym niestety apetyt się zawsze wzmaga, tak więc jest mi łatwiej.W brzuchu lżej, a od dziś zaczynam robić brzuszki (póki co zaczynam od 20), które zarzuciłam po operacji półtora roku temu.
Najpierw miałam opór, że jeszcze nie wszystko się w środku wygoiło i coś mi się stanie , a później się tak psychicznie zablokowałam, że dopiero teraz się biorę za moje słabiutkie mięśnie brzucha.Mam też w domu taki dysk, na którym się staje i kręci dowolne piruety (nie wiem, jak się to nazywa) i sobie dziś poćwiczyłam.A męża męczymy z córką, by przywiózł z działki rowerek treningowy.Ciasno u nas co prawda i stał będzie znów w naszym pokoju, ale co tam.Dawniej oglądając telewizję przemierzałam z 10 km lub więcej.
Wczoraj kupiłam sobie odjazdową sukienkę w KappAhl, no i trzeba jakoś latem wyglądać.

Odpowiedz na/ edytuj co na kolację ?