Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
A.B. jestem w szoku .Wyobrażam sobie, jaki lęk odczuwają rodzice posyłając dziecko do szkoły.A nie wyobrażam sobie,co czują rodzice,którym dziecko porwano i nie chciałabym się w życiu przekonać.Moja córka choć ma 13 lat była odbierana ze szkoły muzycznej,nawet zimą gdy kończyła ok.18-tej.Ma niedaleko, ale gdy robi się ciemno ja zawsze szłam po nią i nie wyobrażałam sobie,żeby czekać w domu .Gdyby coś jej się wtedy przydarzyło nigdy bym sobie nie wybaczyła.
A od poniedziałku wypisujemy ją z muzycznej.Kilka razy w tygodniu musiała prosto po szkole iść do muzycznej i wracała ok.19-tej czy 18-tej a kiedy nauka,skoro od 8-ej rano do wieczora poza domem i to bez obiadu.Prosiła,żeby ją wypisać i gdyby nie to,że widzę jak jej dzień wygląda,to byłoby mi szkoda.Przez 4 lata na koniec roku szkolnego miała czerwony pasek i nagrody z obydwu szkół.Ale skoro nie planuje przyszłości związać z muzyką i ma coś robić na siłę,przy okazji zaniedbując szkołę to mniejszym złem wg. mnie będzie rezygnacja.Gdyby to był ostatni rok to przekonywałabym ją,żeby zacisnęła zęby i dokończyła szkołę.Miałaby świadectwo ukończenia szkoły.Ale to jeszcze dwa lata,więc nie będę jej męczyć.Sama zadecydowała,że chce iść do muzycznej i sama rezygnuje.Ja rozmawiam z nią i przedstawiam różne możliwości i ew. następstwa jej decyzji (różnych), ale to ona decyduje.Jeśli nie robi głupstw,to ja to aprobuję.Niech pomału się uczy,że w życiu są różne zakręty i trzeba umieć sobie radzić.Bo póki co raczej staraliśmy się ją chronić przed problemami.Tylko za długo tak nie można,bo kto ją całe życie poprowadzi za rączkę?
Ale esej napisałam.A to dlatego,że siedzę w pracy a od rana jest posucha.W południe będzie tłum,jak czas będzie jechać do domu.
A tak w ogóle to piję kawę.Może podrzucicie coś słodkiego do kawy.Moje ciasto upiecze się dopiero popołudniu,to Was poczęstuję.Jutro jedziemy do Częstochowy to muszę się dziś sprężać.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P