fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: O)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Cześć rumowi smakosze i smakoszki! Właśnie godzinę temu wróciłam ze Starachowic ze szkolenia.Jestem padnięta.Wczoraj imprezka się przeciągnęła długo w noc a koleżanka z pokoju zniknęła z kartą do pokoju, więc nie było gdzie wracać.Okazało się, że śpi snem kamiennym i jedynie mogłam poprosić w recepcji o dodatkową kartę.Dziewczynka tak się napiła, że nie pamiętała jak wróciła do pokoju, to i mojego pukania( czytaj uderzeń) w drzwi nie słyszała.
Impreza była przednia a warsztaty z szefem kuchni-Rewelka! Podzielono nas na 3 drużyny i mieliśmy wyznaczone co mamy przygotować z przygotowanych nam produktów.Wszystko pod okiem kucharzy z Krakowa.Świetna sprawa.My mieliśmy do przyrządzenia carbonarę, tortillę z dodatkami i sałatkę z zwarzyw i grillowanego kurczaka.Inni mieli zupę rybną i sałatkę z warzyw, polędwiczek , camemberta i tzatzyki.Ostatnia grupa robiła pannę cottę z sosem malinowym z tabasco, pierś z indyka z sosem żurawinowo-wiśniowym.My mieliśmy najwięcej potraw do zrobienia i uwinęliśmy się najszybciej.Było po prostu świetnie.Później przy trunkach degustowaliśmy wszystkie dania przy muzyce i tańcu.

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)