fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: O)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pusto tu, ale powód oczywisty.Ja dziś wypiłam dwa spore kieliszki cielaczka wg.Pyzy.Pyszny!
Wkurzyłam się wczoraj na maxa, aż mi się pisać nie chciało,żeby nie powiedzieć zbyt dużo lub w zbyt ostrym tonie.Poraziła mnie głupota i brak wyobraźni koleżanek córki.Ale od początku.
W Polsce nastroje smutku i żałoby, więc wiadomo, że człowiek ma wyostrzone zmysły i czasami reaguje zbyt emocjonalnie.W sobotę dowiedzieliśmy się, że chłopak z wioski moich teściów, który w styczniu skończył 18 lat się powiesił.Przez godzinę go reanimowano, a wczoraj się dowiedzieliśmy, że zmarł.Patrycja kolegowała się z jego siostrą.Chłopak miał mproblemy już i z alkoholem i narkotykami, wyrzucano go dwukrotnie ze szkół.Był w psychiatryku i rodzina zabrała go na przepustkę.Ostrzegano , żeby go pilnować bo popełni samobójstwo.I nie upilnowali.Gdy oglądali relacje z katastrofy wykorzystał chwilę i się wymknął.Godzinna reanimacja nie pomogła.Córce było bardzo smutno z tego powodu.
Wieczorem przyszła do mnie roztrzęsiona z wiadomością, że jej koleżankę potrącił samochód i ją reanimują na pogotowiu.Koleżanki, które z nią były płakały i rozmawiały z jej komórki.Patrycja płakała , aż cała się trzęsła.Nie mogłam jej uspokoić.Po kilku minutach zadzwoniła koleżanka , która rzekomo miała wypadek.
Otóż, obie ich pseudokoleżanki wykorzystały jej telefon, gdy na chwilę poszła do domu i taki żart zrobiły znajomym.Nie wiem, co bym im zrobiła, gdybym miała je wtedy pod ręką.Po prostu głupota ich nie zna granic.Dziewczyny mają po 14 lat, więc powinny wiedzieć, gdzie się kończą żarty.Ani Patrycja , ani Kasia, której rzecz dotyczyła nie chcą mieć z nimi nic wspólnego.Córka wstała rano z workami pod oczami i ze strasznym bólem głowy.Ja nie wiem, czy to zostawić, czy powinnam jakoś zareagować.Co Wy byście zrobiły?

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)