Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Hmm... to ja prosze o liste przepisow tak potraktowanych przez ta jedna osobe.
Moze byc tutaj.

Proszę bardzo podaję ocenione przez Liwi na jedynkę przepisy:
Nalewka z dzikiej róży, Leczo, Ciasto drożdżowe z rabarbarem i kruszonką.

Następnie cztery jedynki od niejakiej Wandy412,która nie dodała żadnego przepisu, w znajomych ma tylko jedną osobę,której też zwróciłam uwagę na pewne nieścisłości w jej przepisach.I dostałam jedynki za :Jajka faszerowane pieczarkami, Nalewka z dzikiej róży,Gulasz wieprzowy i Inna kanapka.

I to nie jest tak,że jestem nieskromna i sądzą,że gotuję wszystko rewelacyjnie.Dodaję mało przepisów,ale wszystkie sprawdzone.I jeżeli ktoś,kto na tej stronie dodaje świetne przepisy ocenia je na 4 i 5 a ktoś inny na 1 ,którego bzdurne przepisy bulwersują większość osób (wystarczy poczytać na forach i w komentarzach przepisów) to chyba coś jest nie tak. Ja nie pragnę żadnych kubeczków ani nagród,jestem tu po to,aby wymieniać pomysły na kulinarne dania z innymi,ale żeby czasami znaleźć dobry przepis muszę przebrnąć przez kilka stron wynalazków osoby,która się chyba nigdy w życiu nie skalała ugotowaniem czegokolwiek.
Jeśli nie mam racji to proszę żeby inni użytkownicy mi to napisali a ja zamilknę i nie będę więcej na ten temat zabierać głosu.Pozdrawiam i dodaję,że jątrzenie na tej stronie nie jest moim celem.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow