Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Babciagramolka napisał(a):

Z uwag do systemu - przydał by się w opisie pod zjęciem ,, znacznik tych 70 znaków . Juz któryś raz zalicza mi przepis bez zdjęcia mimo , że mam z 4 zdjęciami i to opisanymi .Pewnie gdzieś za mało literek wstawiłam .
Acha i uważajcie - Główne zdjecie też trzeba opisywać bo inaczej go nie uzna w liczeniu ilości .( np wstawicie z 3 zdjeciami , a opiszecie 2 z etapów gotowania i policzy za przepis z 2 )


Mamy już licznik znaków - podczas wstawiania zdjęć system poinformuje Was, ile jeszcze brakuje znaków (w sumie potrzeba 50 znaków) do naliczenia punktów za zdjęcie. Wiem, że wcześniej nie było to widoczne, dlatego przepisy z 4 nawet zdjęciami były kwalifikowane jako "bez zdjęcia". Przyznam, że szkoda mi tych przepisów i troszkę przy nich pomajstrowałam ręcznie, żeby poopisywać etapy, jednak wszystkich nie dałabym rady. Warto, abyście zajrzeli czy otrzymaliście tyle punktów ile powinniście, a jeśli nie proszę napiszcie mi o które przepisy chodzi na priv, wtedy będę mogła zajrzeć do nich sama, ponieważ Wy macie na takie zmiany 24 godziny.
Piszcie, użyję swoich tajemnych sztuczek

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty