Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
msewka napisał(a):

No ja conajmniej dwa przepisy widzę na innej stronie, wstawione dawno temu i nie ma w nich sosu sojowego, a tu wstawione z identycznym zdjęciem , nagle mają go w składzie.Przecież można zrobić to samo danie dodając trochę sosu sojowego (wszak nie musi go być dużo w przepisie), ale zdjęcie wg.mnie powinno być zrobione jeszcze raz , ale potrawy z faktycznie dodanym sosem.Tak było by uczciwie.A jeśli komuś się nie chciało, to mógł na innych stronach edytować przepis i dodać ten biedny sos, żeby nikt się nie dopatrzył.A zresztą to i tak pewnie nic nie zmieni,więc koniec moich żali.Pozdrawiam !


Msewko, takie "popisowe" użycie sosu na pewno nie zachwyci jurorów - a my tu na portalu tez nie tacy jesteśmy naiwni, żeby oceniać je wysoko prawda? Cenimy sobie przecież oryginalność potraw, a na konkurs zgłosiliście już tyle fajnych, zakręconych przepisów, które są niebanalne - i te wszystkim się podobają Na pewno to one zostaną docenione (ale mi się zrymowało )

Jutro przyznana zostanie już ostatnia Nagroda Tygodnia - informację o niej znajdziecie w newsletterze

Konkurs trwa do poniedziałku a potem... sama jestem ciekawa do kogo powędruje robot Zelmera - tymczasem dla Wszystkich kwiatki:

Kochani obudźcie jeszcze swoją wyobraźnię i mistrzowskie zmysły kulinarne - nie ma się czego bać, konkurencja już wprawdzie silna, ale kto powiedział, że niepokonana Do dzieła!

Odpowiedz na/ edytuj Mamy nowy konkurs S.O.S. do każdej potrawy!!