No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Babciagramolka napisał(a):

Moja droga - ja tak jak i Ty wyrażam swoją opinię . dane adresowe uzupełniłam bez dyskutowania .Gdybm nie chciała to bym nie uzupełniła .
Wolała bym by była możliwość edytowania przepisów - i myślę ,że tak będzie bo coś moderator o tym pisać - trzeba tylko czasu . Dziwię się tylko tym którzy nie chcą tu być a mówią o szantarzu .Tak to widzę - to Ty podejmujesz decyzję , a nie jak to sugerujesz właściciele - Ty nie chcesz zaakceptowć nowych warunków - a jak nie akceptujesz to normalne jest ,że wypadasz z ,, gry " .Nie może być tak ,że nie godzisz się na regulamin strony a zostajesz na niej .Podjęłaś decyzję i ponosisz jej konsekwencje .O co ta obraza ?
Wolna wola - kto chce ten zostaje - kto nie chce ten odchodzi .
Miała bym tylko olbrzymią prośbę do właścicieli by rzeczywiście skasowali konta tych którzy odejdą - bo po co ma pozostać niesmak .Zawsze się znajdzie ktoś kto powie że na nim zarobili .
A nowi przyjdą - bez obaw - dużo jest takich którzy lubią spokój , dyskusje o gotowaniu i kulinariach . Przyjdą - wstawią swoje przepisy i ilość przepisów i użytkowników profilu szybko się wyrówna .
Tak jak Ty mam prawo bronić swego zdania i robię to . A że emocjonalnie- bo taka już jestem .Jak mi się coś nie podoba to z tym walczę ( oczywiście jak ma to jakieś znaczenie - bzdety pomijam milczeniem , bo nie warto sobie zawracać tym głowy ) .

Babciu Gramolko...nikt nie pytal mnie czy uzupelnie dane czy nie.
Zapytano tylko czy zgadzam sie na przetwarzanie danych osobowych..i tym samym przekazywanie je innym.. dajac do wyboru tylko "NIE" bez wytlumaczenia, co bedzie gdyby..
teraz napisano mi, ze w zwiazku z tym.. moje konto zostanie zablokowane.. chyba ze tym razem naklikne "TAK"
Nie znaczy to wcale , ze ja nie chce czegos zaakceptowac.. pretensje mam do tego w jaki sposob podsuwa mi sie te wiadomosci.. Na glownej stronie zadnej informacji.. ale w bocznych uliczkach gwarno..
Prosze nie zwarcaj sie do nie "moja droga" bo z pewnoscia tak nie myslisz.
Szantaż pisze sie przez "ż" z kropka.. i bron Boże nie zagladaj w moje przepisy gdyby tu zostaly.. bo nie chcialbym psuc Ci atmosfery na stronie..
Milego pobytu i dalszego bezkrytycznego przyklasku dla wszystkiego, co nadejdzie z gory.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl