fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: O)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
A.B. napisał(a):

ja mam urodzinki córy(16!),a ona potem jeszcze jest zaproszona na 18-kę

Moja córka dokładnie tego smaego dnia się urodziła.Tyle,że 13 lat temu.Opękałam imprezę na 8 osób dla 13-to latków.Zorganizowaliśmy ją na działce.Po torcie i szampanie (bezalkoholowym) i lodach zostawiliśmy ich na 2 godziny samych.Tzn. na godzinę,bo mój tato pojechał na swoją działkę,która sąsiaduje z naszą.Udzieliłam młodzieży instruktażu co im wolno a czego nie i że udzielamy im kredytu zaufania i jak nas zawiodą to już nie powtórzymy takiej opcji.My pojechaliśmy do domu poczynić przygotowania do grilla,którego zaplanowaliśmy na niedzielę na 10 osób.Mięsa już się marynowałam,więc szybko piekłam ciasto i robiłam sałatki a później biegiem po pizzę dla młodzieży i z powrotem na działkę.Upał był niemiłosierny a ja po pracy,więc ledwo mogłam chodzić.Wchodząc na działki zauważyłam kolegę Patrycji stojącego na czatach.I już zaczęłam się bać.Ale okazało się,że chłopcy zaczęli polewać dziwczyny wodą z wanny,która stoi przed altanką a one aby się bronić poprosiły mojego tatę o wiadro i ten im je dał.Więc bitwa na wodę szła na wiadra.Jak weszłam dzieciaki stały na dworze w równym rządku.Dziewczęta w długich włosach, z których ciekła strugami woda,chłopcy z dżinsami z których kapało jak diabli.Pizzę jedli na dworze,żeby wyschnąć na słońcu.
Koleżanki córki dostały ode mnie na przebranie moje koszulki i spodenki wyglądały komicznie.Cały wieczór pryskałam dzieciaki Offem i grały w Wygibajtusa.Na koniec przy lampce powieszonej na papierówce tańczyły na trawie do przebojów biesiadnych typu:Siadła pszczółka na jabłoni....
Następnego dnia koleżanka wysłała mi sms-a,że Jej syn stwiedził,że to najfajniejsza impreza na jakiej był a jedzenia nie dało się przejeść.Lepszej nagrody mi nie było trzeba.Sama się nieźle ubawiłam.

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)