fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: O)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):

msewka napisał(a):

Ja wczoraj odwiedzałam teściów, bo w weekend nie pojedziemy.Dzisiaj Patrycja wraca z zimowisk w Zakopanym.Nie dosć , że trzeba będzie czasu, aby się nagadać, pooglądać zdjęcia gór, Morkiego oka itd, to już mnie w dodatku uprzedziła, że wiezie stertę prania.Ona dba, by mama się nie nudziła.

Ewcia, ktos musi o Tobie ciagle myslec inaczej narzekala bys na nudy, a zebys miala wieksza werwe do pracy to napijemy sie po malym rumiku A my mamy dzis w planie zakupy, wiosna za oknem wiec i nowe klamoty by sie przydaly...ale najpierw musze na Andrzeja poczekac, pojechal dzis raniutko z Markusem na ryby

Ja na szczęście w urlopie kupiłam nowe buty i kurtkę na wiosnę a więcej zakupów nie przewiduję.Ciuchów pełne szafy a niby nie ma się w co ubrać.Ale jak chcemy coś z mężem odłożyć na mieszkanie to trzeba folgować z wydatkami.I córkę tego nauczyć, bo jako jedynaczka dostawała często to, na co miała ochotę .A i Ona musi teraz nauczyć się oszczędzać .Cieszę się, bo już kredyt na auto za miesiąc będzie spłacony i spokojnie odkładamy na mieszkanko.A potem może kredyt mieszkaniowy.Ale jeszcze troszkę odczekamy, aby zebrać jak najwięcej własnego wkładu.Bardziej się będziemy cieszyć, jak dłużej poczekamy.
Dorcia udanych zakupów i miłego weekendu życzę.

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)