fanclub "rumowy" :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: O)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
teresa.rembiesa napisał(a):

msewka napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

Witam chore i nie chore koleżanki,okazuje się że jesteście na dobre i na złe,wspieracie w doli i niedoli.To prawda że każdy Polak jest po trochu lekarzem i prawnikiem,ale to miłe jak ktoś się o nas troszczy i poradzi czy doradzi,i to jest w nas fajne.
Ja pożyczyła bym wam lampę BIOPTRON też jest bardzo skuteczna na zatoki mój syn się wyleczył ,a ja wyleczyłam migdały które miałam mieś wycięte bo nie było miesiąca żebym nie miała anginy,a teraz odpukać w niemalowane nie bolały mnie już 7lat.
Na zdrowie za nasze dobre rady

Powiedz coś więcej o tej lampie Tereniu.Ja też często mam problemy z gardłem,co po części jest następstwem chorych zatok.Pa

Ewciu tą lampą naświetla się chore miejsce,co do migdałów to naświetla się je albo po prostu otwierając buzię i ustawia światło na migdały albo naświetla się szyję z lewej i prawej strony,tak samo z zatokami naświetlamy czoło.Jak byłam na sanatorium to tam mieli te lampy one nie nagrzewają jak soluks ja mam taką to jest średnia mała zabrał syn wielkość zależy od średnicy okulara.

Ile takie cosik może kosztować Tersko?Orientacyjnie,oczywiście.
A z innej beczki,to wczoraj zaglądałam co chwilę,a na forach pusto.Jak wyłączyłam komputer to wszystkie wróciły.Ładnie to tak?I jeszcze Natala takie ciężkie działa wystawiła na zdjęciu,że nie sposób obok przejść obojętnie. I jak przy tym można mieć chandrę? A poważnie Kinia jesienią to normalne czasami,że takie mamy kiepskie samopoczucie.Organizmowi brak słoneczka i przestawia się na wolniejsze obroty.Wszak cały rok na najwyższych obrotach nie dalibyśmy rady funkcjonować (nieliczni mogą), i to taki czas wyciszenia i ładowania akumulatorów.Jak miśki (nie piszę o Misiach naszych!),przebudzimy się na wiosnę.A wtedy buchnie cała energia i zrobię Ci sałatkę z nowalijek, a buzia sama Ci się uśmiechnie.Poki co nie ma rady-musisz pić rum

Odpowiedz na/ edytuj fanclub "rumowy" :)