Moj pierwszy raz...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Borubar napisał(a):

45Kazik napisał(a):


Idąc dalej wg Twojego wywodu: wkleję schabowego pod przepisem na sznycel, z dodatkiem pieczarek a wprzepisie bedą boczniaki i obok ryż, a na talerzu kasza.
Tak samo kawa to nie herbata, a rolada biszkoptowa to nie tort...chociaż te same składniki nawet.


Moj wywod byl zupelnie inny Napisalem ze czasami jak ktos uzyje ogolnego zdjecia np zdj. kapusty dla suruwki z kapusty, to takie zdjęcie powinno przejść przez moderatora... Inna sprawa jak zdjecie z czapy tj wlasnie np schabowy zamiast mielonego albo kawa zamiast herbaty...


Sek w tym, ze niektorzy bardzo sie staraja, dodajac wlasne zdjecia.. i nie zostaje to inaczej potraktowane..niz zdjecia bezdusznie wrzucone, z mysla, ze nikt sie nie zorientuje..czy to to ..czy cos innego. Wczoraj ogladalam jeden przepis na pange, do ktorej dawalo sie smietany..a na zdjeciu zupelnie cos innego.. do tego posypane sezamem.. o ktorym ani pol slowa nie wspomniano w przepisie. Nie wazne..moze sie czepiam..jednak..nie jest to sprawiedliwe..ze ktos dodaje wypracowane zdjecia..a drugi albo nie na temat..albo sciagniete z internetu..a kazdy swoje 5 pkt. za to dostanie. Na koncu kazdy osiaga jakis tam stopien w tej wielkiej kuchni..ale nie o kazdym mozna powiedziec, ze to specjalista.. chyba ze od sciagania.
O wlasnie nasuwa mi sie porownanie..jak w szkole.. kazdy dostal piatke..jeden bo sie przygotowal i uczyl..a drugi bo skrzetnie odwalil od kolegi.
Ok juz nic nie mowie.. ale nie podoba mi sie to.. a tyle to moge oznajmic publicznie
Borubarku..wracaj do zdrowia, bo widze ze Cie grypa trapi..mam nadzieje, ze Twoj lekarz..sam sie uczyl a nie zrzynal od kolegow
(cicho Glumanda zamknij sie, bo Cie wywala)

Odpowiedz na/ edytuj Moj pierwszy raz...