No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Termar napisał(a):

Tu macie rację, bo są ludzie i ludziska.
Ja na jednej ze stron kulinarnych też dostała - ale nie PAŁĘ a taki oto komentarz, do przepisu na anielskie oponki, które bardzo często robię...
A oto ten komentarz w całości skopiowany z tamtej strony:

robiłam nie da sie tego zjesc co za badziewie jak cie dorwie to cie zabije a ciasta nawet kura nie tkneła pazurem bo jej pazura upoliło i jAJKA NAWET NIE MAM WSZYSTKIE KURY MI WYZDYCHALY

A na fotce niżej są te nieszczęsne oponki, które jej nie wyszły ,a które ja już po raz chyba 10 robię od chwili wpisania mi tego komentarza....
Te oponki robiłam w poniedziałek a wczoraj, czyli we wtorek pstryknęłam tym oponkom fotkę (są bez posypki bo posypuję cukrem pudrem lub czekoladą w proszku, gdy podaję do zjedzenia.

Pomimo,że człowiek ma świadomość,że taki komentarz to tylko kretyn mógł wstawić, to i tak się wkurza.Bo wkłada dużo pracy i serca w zrobienie czegoś, opisanie, zrobienie fotki i wie, że to na prawdę świetnie smakuje a tu taki tekst.
Tak dosadnego komentarza nie miałam,ale jeden też mnie wkurzył, i ta sama osoba machnęła w ciągu jednej chwili kilka jedynek.Ale ja wiem dlaczego.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl