Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: !!)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
maniek_4_26@o2.pl napisał(a):

45Kazik napisał(a):

astra napisał(a):

maniek_4_26@o2.pl napisał(a):

Persik napisał(a):

to w końcu sami zdecydujcie o czym ten portal jest. o gotowaniu? a może to polska wersja opry albo wirtualne rozmowy w toku

Nie przesadzaj Persik,nie wiem czy to ty nie pomylilas portali, dobrze ze zmienilas swoj awatar,bo jak cie zobaczylem to myslalem ze szukasz kogos do sexu ,bo sie tak rozneglizowalas bez obrazy ale co mysle to mowie.
Sarenka ma racje,to jest forum i kazdy moze sie wypowiadac

Przesadzasz z tym negliżem..... to była zwykła koszulka na ramiączkach....na ulicy widac batdziej rozneglizowane osoby i nikt ich nie posadza , że szukają kogoś do sexu


Astra, to chyba jakiś "rydzykowiec", dlatego ma zastrzeżenia


Posluchaj nie jestem rydzykowcem,ale trzeba miec troche smaku ! tak samo w kuchni jak i w ubiorze.Biust mozna pokazywac na plazy,ale nie na stronce o gotowaniu.Wolalbym ogladac jakies smaczne zdjecia potraw ,niz patrzec na takie awatary,jak bede chcial popatrzec na negliz ,to wiem na jaka strone wejsc
Wchodze tutaj po to, bo sie ucze gotowac ! zeby odciazyc zonke Ja tam zadnych zastrzezen nie mam,wyrazilem tylko zdanie.
Za ty Ty o ile zdazylem zauwazyc ,masz zastrzezenia do kazdego i o wszystko

Persik Twój biust to chyba przejdzie do historii.
A tak poważnie to co niektórzy powinni najpierw pomyśleć i dopiero pisać.Nie wiem,gdzie oni widzieli ten biust,bo ja widziałam tylko dekolt.Chyba ich wyobraźnia poniosła.A samo skojarzenie dekoltu na gotujmy.pl z seksem to nieporozumienie.Niepotrzebnie wg. mnie Maniek się czepia dziewczyny.Może nie do końca przemyślał,że kogoś tym urazi.Tak sobie to wolę tłumaczyć.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow