Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Witam,

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
mysliwa napisał(a):

msewka napisał(a):

misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

misia53 napisał(a):

I ja nieskromnie dołączę do Was

Ciekawe jaką ucztę zrobiłybyśmy wspólnie? Chyba ludziskom oczy wyszłyby z orbit,gdyby każda zrobiła swoje popisowe dania.

a ile rumu wypiły byśmy
Teleekspres pokazałby nas

Trafilibyśmy do klubu ludzi "teleekspresowych ludzi pozytywnie zakręconych"(czytaj napitych)


Jesli kiedys Zdecydujecie terazniejsze wypowiedzi urzeczywistnic,to chetnie dolacze,jesli nie macie nic przeciwko..
Cześć wszystkim.Myśliwa:
Jak najbardziej jesteśmy za,jakby co to damy Ci cynk gdzie i kiedy.
A dziś pogoda pochmurna i brak mi chęci do wyjścia z domu do pracy.
Stwierdziłam wczoraj,że albo ja mam pecha albo moja szefowa fuksa.Poniedziałek i wtorek miałam wolne i całe popołudnia padało,więc nawet słoneczkiem nie mogłam się nacieszyć.Wczoraj poszłam do pracy i cały dzień przepięknie grzało,a ja nie miałam chwili,żeby się na dworze tymi promykami nacieszyć.A moja szefowa czekała 2 godziny na jkąś część chyba do auta .A że facet miał małe podwórko gdzieś na wsi ,poszła sobie na trawkę i przez dwie godziny nieźle się opaliła.Więc pytam,gdzie sprawiedliwość na tym świecie."Pogoda jest dla ...bogaczy,dla niebogatych są prognozy złe.Raczej złe?"
Jest jeszcze inne powiedzenie:"...... ma zawsze szczęście".A resztę sobie dośpiewajcie sami.Pozdrawiam i zaraz zmykam do pracy.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P