Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Kazik45 napisał(a):

msewka napisał(a):

A.B. napisał(a):

Tit,ja nie miałam zdjęcia knedlików z gruszkami,ale już mam na forum,kto inny robił wykorzystując mój przepis i zamieścił je tam.Dlatego uważam,że problem zdjęć,nie stanowi problemu,można się dogadać z każdym,a jeśli jeszcze przy naszym przepisie zamieszcza je koleżanka z gotujmy.pl,to tylko plus-znaczy przepis się sprawdził,aczkolwiek zdjęcia są* Jej własnością*
KOPIOWANIU MÓWIMY- NIE!

A.B. myślę,że fajnie byłoby gdybyś dodała swoje zdjęcie knedlików na forum do przepisu, i tam zaznaczyła,że to jest Twoja wersja.Każdy obejrzy obydwa zdjęcia i będzie miał większe rozeznanie,jak potrawa powinna wyglądać.



Ewciu, nie wiem czy pamietasz ale za mojego byłego "bytowania" byłem przeciwny wstawiania zdjęć nie do własnych przepisow, bez uprzedniego uzgodnienia z autorem, właśnie z powodu "dowolnośći" wykonania przepisu.

A pamiętam Kaziu pamiętam.I przyznam,że ja dodałam kilka zdjęć do przepisów innych osób.Później, gdy czytałam różne posty na forum zaprzestałam.Może nie mają do mnie pretensji.Natala nie była przeciwna temu, ale dwie inne osoby nie zapytałam.Może nie wyszło tak źle, bo chyba odezwałyby się.Pozdrawiam.I pędzę na spacer z mężusiem.

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|