Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

Doro napisał(a):

I widzisz sama, co dzien to lepjej. Mialas piekny dzien i wspomienia z mlodych lat, czyz to nie jest cos cudownegoWspomienia przyblizaja-i dzialaja na nas

Mnie cieszy najbardziej,że w ciężkich chwilach przy sobie trwamy.Znam dziewczynę,która przy mężu nie pokazuje się bez makijażu i ma wystudiowany każdy ruch.Czy za to kocha ją mąż? Czy to miłość? Czy ma dziewczyna kompleksy? Każda kobieta lubi pięknie wyglądać i widzieć zachwyt w oczach swojego faceta.Ale piękniej jest widzieć miłość w jego oczach,nawet wtedy,gdy wyglądamy mało seksownie.Nieprawda?
Ale właśnie wolnego dnia mi było trzeba.Odreagowałam i jest super.

oj,taką Cię lubię chociaż wiem ,że czasami trzeba się wyzalić, wypłakać , to pomaga...

No ja chyba rzadko się rozklejam, ale ostatnio faktycznie łapałam doła.Ale jest o.k. Zawsze przecież mogło być gorzej,prawda/ Jutro śpię do bólu,nie wstaję rano.Teraz oglądam Polsat i sączę drugiego drinka.Ale czuję się wyluzowana a nie napita.A faktycznie myślę,że z mężem łączy mnie prawdziwa miłość.
Zanim zaczęliśmy się spotykać na serio znaliśmy się 4 lata.I nigdy nie sądziłam,że to będzie mój mąż.Pracował ok.350 km stąd i po dwóch wcześniejszych związkach na odległość nie wierzyłam,że takie związki mają szansę przetrwania.A jednak.
Pamiętam,że Andrzej kiedyś stwierdził,że jestem świetnym materiałem na żonę,czym mnie nieźle wystraszył,bo nie planowałam jeszcze zamążpójścia.Może miał intuicję a może jej pomógł.Może na początku nie była to miłość z fajerwerkami ,ale efekt.......

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P