Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

Piję właśnie herbatkę o smaku grzanego wina,jest pyszna
Otworzyli nam dziś kolejny polski sklep,bardzo bliziutko mojego domku(zresztą wszystkie sa w poblizu mnie) i byłam oczywiście zobaczyć co nam proponują,cieszę się bardzo,bo jest ogromny wybór wędlin,które można kupic na wagę,a nie tak jak dotychczas wszystko pakowane próżniowo,takze można kupic kilka rodzaji po kawałku,na skosztowanie wzięłam dzis kawałek swojskiej i suchej krakowskiej i mimo iz dzis jest piątek nie mogłam sie oprzec i oczywiście musiałam skosztowac po kawałeczku-pychaCeny bym powiedziała póki co są najnizsze w porównaniu z innymi sklepami,no i jeszcze muszę zazanaczyc,ze mają duży wybór pieczywa,drożdzówek,rogali i ciastaStwierdziliśmy dzis z synem,ze od dzis bedziemy stałymi bywalcami tego sklepikuA jeszcze proponują fajną opcję z gazetami,można założyc sobie teczkę,napisac jakie się chce gazety i co środa można je miec,wiec ja na takie cos na pewno sie pisze,gdyż jestem namiętną czytelniczką gazet

Cieszę się Kinia, że troszkę "polskości" dzięki temu sklepowi będzie Twoim udziałem.Myślę, że nawet ta kiełbaska na obczyźnie smakuje dwa razy lepiej.

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki