Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
iwi69 napisał(a):

msewka napisał(a):

Kinia, że jestem głupia to wiedziałam w momencie,gdy odmówiłam wyjazdu.I nie mam oporu włożenia kostiumu na plaży ,czy basenie wśród obcych osób czy rodziny.Ale w towarzystwie kolegów z pracy już je mam.
Iwi, kochana, a gdzie Ty masz to ciałko o którym piszesz.Jak sobie przypomnę Twoją talię osy ze zdjęcia to dałabym Ci klapsa za takie pisanie.
Trudno, stało się i nie jadę.Może mnie to zmotywuje do pracy nad sobą.
Dwa lata temu byłam w czeskim kompleksie Babylon,składającym się z kilku hoteli, aquaparku, wesołego miasteczka i wielu innych atrakcji i wiem,że takie wyjazdy są świetne i nie co dzień mamy okazję tam jechać (przede wszystkim środki).A tu nic nas taki wyjazd nie kosztuje.

Ja bym pojechala bo to okazja.Mam talie teraz ale w zeszlym roku tak nie wygladalam.Ale sie wzielam i zaczelam jesc po ludzku nie jak mala "swinka"zmniejszylam porcje i nie jem tyle slodkiego co kiedys i nie najadam sie na noc.

Ja wracam po pracy po godz.18-tej do domu i dopiero jem obiad, a o tej porze nie powinno się już jeść.Ale jakie mam wyjście? Co najwyżej przez 5 dni w tygodniu nie jeść obiadu.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P