Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
teresa.rembiesa napisał(a):

podpisuje się pod każdą wypowiedzią bo w każdej jest racja ,ale tak sobie myślę po co na stare lata odmawiać sobie przyjemności zjedzenia tego czy tamtego ,swoim panom się nadal podobamy skoro są nadal z nami a my jesteśmy szczęśliwe.

Też z tego założenia wychodzę.Poza tym w pracy mam w większości styczność z facetami i reakcje ich są prawidłowe,wiec myślę że nie jest tak źle,żebym na siłę coś musiała komuś udowadniać.Jeżeli chciałabym schudnąć,to po to żeby się lepiej czuć,bo to i owo mi po prostu przeszkadza.No i nie wszystko mogę założyć,wiele ciuchów jest po prostu nie dla mnie.
Podziwiam dziewczyny,które są naprawdę grube i ubierają się w obcisłe rzeczy,brzuch na wierzchu lub stringi pod obcisłe spodnie.Jeśli ma się ładne jędrne ciało to o.k. ale czasami skóra jest obwisła,z rozstępami i ciało się wylewa z ubrania.A słyszę komentarze panów i wiem,że się naśmiewają z nich.Więc po co one to robią? Wydaje mi się,że w pogoni za modą nie patrzą w czym im dobrze, czy ew. jakim strojem zatuszują to i owo a jakim podkreślą swoje walory odwracając uwagę od mniej atrakcyjnych partii ciała.
Ja w każdym bądź razie nie noszę biodrówek,które wg. mnie sa zarezerwowane dla szczupłych dziewczyn.A co Wy o tym myślicie?

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki