Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Witam,

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Czego sie nie robi dla kochanej osóbki Msewko, wieniec jest juz gotowy, zapraszam Szkoda, ze musisz pracowac w sobote! Ja nie dalam sie namowic, nigdy sie nie daje, bo sobota i niedziela to sa te dni, kiedy moja rodzinka jest w komplecie. Zreszta, wykonczylabym sie i moje mieszkanie byloby zaniedbane, jak dobrze, ze mam malego pomocnika w domu, ktory lubi domowe sprzatania, jeszcze lubi A ciekawa jestem jaka karkówke przyrzadzilas ...Ja musze intensywnie pomyslec nad jadlospisem, bo, bede miala szczególnego goscia, wspaniala osóbka, psycholog, kochana Kingusia, która poznalam w Anglii, pracowalysmy razem, a ona teraz pracuje na uczelni mojego meza! Przyjechala na kilka dni i mnie odwiedzi, a ja sie glowie: co by tutaj wymyslec...salatki, ciacho, moze ananasowe, moze szaszlyki, sama nie wiem ( Dobrze, ze mam dobre winko

Myślę,że w miłym towarzystwie wszystko smakuje dobrze.Więc czego nie przygotujesz,to na pewno wypadniesz świetnie.
Co do pracy to niestety nie mam wyjścia(chyba,że zmienię pracę).Pracuję w handlu i soboty niestety są dniami,w które nie da się nie iść do pracy.Mam tylko 4 godziny a obowiązków masę.Za to mam 1 dzień do odbioru za sobotę.Wywalczyłam go sobie razem ze współpracownikami.Praca jest fajna,tyle że męcząca.Lubię ludzi,więc chyba się nadaję do takiej pracy.W dodatku gaduła ze mnie niemiłosierna.A pracuję w branży płytek ceramicznych,armatury łazienkowej,paneli itp. itp. więc sporo się muszę naprodukować,żeby komuś coś doradzić,wyliczyć metraż czy coś zaprojektować.Ale te soboty to najgorsze dni z całego tygodnia.Pracujemy wtedy w dwie osoby i jeszcze mamy dużą dostawę towaru .Kazdy chce odebrać swoje zamówienie albo coś zamówić i ogólnie robi się kocioł.Dlategoteż cieszę się,że córka zajmuje się ścieraniem kurzu ,mąż odkurzaniem a mama gotuje obiad.Bo czasami to nawet nie mam siły go zjeść a co dopiero gotować.Za to w domu po godzinie czy dwóch się resetuję i dostaję nowych obrotów i dalej używać życia.Życzę Ci Sarenko mile spędzonego weekendu z koleżanką i rodzinką.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P