Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: : Witam, witam kto sie ze mna przywit

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Mirka227 napisał(a):

s po dłuższej przerwie. Ja, podobnie jak większość z Was spędzę sylwestra w domu. Po smutnej wigilii ( z powodu niedawnej śmierci teścia) także i ten wieczór zapowiada się smutno, ale podobnie jak w latach poprzednich przyjedzie do nas przyjaciel, z którym spędzamy ostatnie dni roku od kilkunastu lat. Dawniej przyjeżdżał z żoną i z dziećmi, ale od kiedy go zostawiła przyjeżdża sam. Będzie jeszcze teściowa oraz szwagierka z mężem. Co roku o północy szliśmy na plac patrzeć na puszczane petardy, a później szliśmy właśnie do teścia, bo miał on na imię Mieczysław - i składaliśmy mu życzenia , lampka wina i wracaliśmy do domu. Teraz postanowiliśmy po północy pójść wszyscy na cmentarz. Tak więc nie będzie wesoło, znowu dopadną nas wspomnienia... [/quote
Mirko, nie będzie wesoło, ale to piękny gest z Waszej strony.Mówię o tej wizycie na cmentarzu,Tylko, czy dla teściowej to nie będzie zbyt wielkie przeżycie?
Niezależnie d wieku śmierć bliskich bardzo nas dotyka, ale zwłaszcza w starszym wieku wzruszenia mogą się odbić na dalszym samopoczuciu.Tak sądzę.Nie przeżyłam na szczęście ,śmierci nikogo bliskiego, więc nie chcę się mądrzyć.Sami wyczujecie, znając teściową, jak Ona zniesie taką nocną wizytę na cmentarzu w dniu imienin ś.p. męża. Mam nadzieję,że nie uraziłam Waszych uczuć.Jeśli tak to nie zwracaj uwagi na mój komentarz i z góry przepraszam.
Z pewnością jednak bardzo Twojej rodzinie współczuję śmierci bliskiego człowieka.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P