Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Dziś dostałam 15 wiadomości od dwóch użytkowników,po kilka identycznych.Myślę, że warto im się przyjrzeć.Cytuję:
Czesc
Mam na imie Joy, widzialem dzisiaj swój profil i stal sie toba interesuje, i bedzie równiez wiedziec, jak wam wiecej, i chce Ci wyslac e-maila na mój adres, wiec mozna dac ci moje zdjecie, aby wiedziec, kogo i am.Here jest mój adres e-mail (joysiako2003@yahoo.com)
Wierze, ze mozemy przeniesc tutaj! Czekam na wiadomosci e-mail, poniewaz mam cos Vere waznego do powiedzenia. (Pamietaj, na odleglosc lub kolor nie ma znaczenia, ale wiele spraw milosci w zyciu)
Dzieki Pozdrawiam w milosci,
Radosc
.................
Hello
My name is Joy, i saw your profile today and became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address( joysiako2003@yahoo.com )
I believe we can move from here! I am waiting for your email because i have something Vere important to tell you.(Remember the distance or color does not matter but love matters a lot in life)
Thanks
Yours in love,
Joy

Ta od niejakiej joysiako005.

Teraz kolejna:

Pozdrowienia drodzy, mam na imię Joy, i po prostu natknąłem się dzisiaj swój profil więc postanowiłem wyrazić moje uczucia, że ​​może być dobrym człowiekiem dla mnie, a ja jestem tego pewien i wierzę, że w dzisiejszych czasach świat lub odległość jest nie Problem w miłości, więc proszę można odpowiadać na mnie tak, że wyślę ci moje zdjęcie i powiedzieć kilka innych rzeczy, które musisz wiedzieć o mnie. (joybelleh@yahoo.com) Yours Truly Friend. przegap Joy
......................
Greetings dear, My name is Joy, and i just came across your profile today so i decided to express my feelings that you might be of good person to me, and i am so sure and believe that in todays world age or distance is never a problem in love, so please you can reply to me so that i will send to you my picture and tell you some other things you need to know about me.(joybelleh@yahoo.com) Yours Truly Friend. miss Joy

Druga od joy belleh.

Proszę o zareagowanie,bo to męczące a już kilku podobnych dowcipnisiów było i zawsze moderatorzy sobie z nimi poradzili.Wierzę, że i tym razem będzie podobnie.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy