Odwiedzacie restauracje?

Obserwuj wątek

Odp: Odwiedzacie restauracje?

lasije4813@yks247.co
Bubbles Warszawa - niech twój świąt opanuje bąbelkowe szaleństwo!
Bardzo podoba mi się cały pomysł restauracji i dobieranie w niej win idealnie dopasowanych do potraw - coś wspaniałego!

Odp: Odwiedzacie restauracje?

Basia74
  • Basia74

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dwupoziomowa restauracja w Gliwicach Mini Browar Majer to szczególne miejsce prowadzone z pomysłem i pasją. Dużym atutem jest piwo własnej produkcji o niezapomnianych walorach smakowych. Przyciąga doskonałą kuchnią i klimatycznym wnętrzem.

Odp: Odwiedzacie restauracje?

Piratto_pl
Tak, staram się regularnie jakoś 3-4 razy w miesiącu. Wydaje mi się, że każdy powinien co jakiś czas odwiedzać restaurację.

Odp: Odwiedzacie restauracje?

Jadwinia
  • Jadwinia

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam pytanie odnośnie lokalu, do którego mogłabym przyjść z moimi rodzicami oraz dziećmi. Znacie restaurację Akademia w Warszawie? Znajomi mi mówili, że to świetne miejsce. Nawet serwują specjalne menu weekendowe. Jeśli to prawda to muszę jak najszybciej zarezerwować stolik. Mam nadzieję, że miło spędzimy tam czas w rodzinnym gronie. Zależy mi na domowej ciepłej atmosferze i smacznej kuchni.

Odp: Odp: Odwiedzacie restauracje?

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam odwiedzać restauracje, czuję się wtedy wspaniale ^^ Taka doceniona. Mąż zabiera mnie raz w tygodniu, najczęściej do mojej ulubionej warszawskiej restauracji - Pańska 85. Podają fantastyczne jedzenie a do tego nie muszę męczyć się przy garnkach...

Odp: Odwiedzacie restauracje?

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pewnie że tak. Ostatnio byłam wczoraj, narzeczony mnie zabrał do Bistro Wiejska. Miła, klimatyczna knajpa w samym centrum Warszawy urządzona w włoskim klimacie.

Odp: Odp: Odwiedzacie restauracje?

madziajaw
  • madziajaw

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nigdy jakąs wielką fanką nie byłam, z narzeczonym jesteśmy raczej domatorami. Raz na rok wychodziliśmy gdzieś, ale woleliśmy zamówić żarcie i zjeść przy filmie. W końcu zrobiliśmy taką umowę, że przynajmniej raz w miesiącu będziemy gdzieś wychodzić, no i ostatnio wybraliśmy Restaurację Pianka na Zgodnej 12. Najlepsza decyzja w życiu. Baaaardzo pyszne jedzenie, hamburgery na bogato i przepyszne piwo z tanka. Dobrze, że zdecydowaliśmy się wyjść, genialne miejsce

Odp: Odwiedzacie restauracje?

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No pewnie, że raz na jakiś czas fajnie jest wyskoczyć sobie np. z rodzinką do restauracji My najbardziej ze wszystkich lokalów w Warszawie lubimy Salto na wilczej. Pyszne owoce morza

Odp: Odwiedzacie restauracje?

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No jasne, że odwiedzam restauracje. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić Ja akurat jestem z W-awy i jeżeli chodzi o tutejsze miejsca, to najczęściej bywam w Salto na wilczej. Mają rewelacyjne owoce morza, jak bedziecie to wstąpcie koniecznie

Odp: Odwiedzacie restauracje?

Jowita Kubiak
ja jak najbardziej tak chociaż sama uwielbiam gotowanie i traktuję je jako formę relaksu a nie przykry obowiązek więc nie są to wypady mega częste, ale kiedy już się na nie decydujemy to zdecydowanie do miejsc gdzie kuchnia stoi na bardzo wysokim poziomie, naszą ulubioną knajpą jest zdecydowanie restauracja Pasja w Radomiu i takiego podejścia do kuchni europejskiej jak ma ich szef kuchni to ze świecą szukać, gość naprawdę zna się na tym co robi i widać że sprawia mu dużą frajdę

Odpowiedz na/ edytuj Odwiedzacie restauracje?