Opcja "usunięcie konta"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
ikka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Wybacz proszę moje oszczerstwa i oczernianie Twojej zacnej i bardzo poszkodowanej przez wrednego Bahusa osobie. Dałem upust swoim mrocznym instynktom...Swojej nieposkromionej i niepohamowanej żądzy dokopania niewinnej duszyczce. To szatan mną kierował i kazał się "wyżyć na kimś kto jest nieobecny i się nie obroni." Chyba legnę "krzyżem" przed ołtarzem Twoich jakże zawinionych i celowych, nieposkromionych a doznanych ode mnie krzywd. Wyznacz mi pokutę a dokonam jej. Myślę jednak, że już zostałem dotkliwie ukarany pozbawieniem mnie możliwości korzystania z Twoich aż kilkunastu przepisów. To bardzo okrutna kara. Ale trudno przyjmuję ją z pokorą....

Też pozdrawiam Kołczu, Kasiunię.1981 i wszystkich użytkowników gotujmy.pl

Brawo Pan Bahus coraz bardziej odsłania swoje prawdziwe oblicze. Najpierw bezpodstawnie oczernia osoby które zdecydowały się usunąć konto, a w odpowiedzi na zarzuty jeszcze je ośmiesza w jakże dowcipny sposób. Wspomniałam o tych swoich nędznych kilkunastu przepisach żeby pokazać że nie goniłam za nagrodami, zresztą wiem że nawet gdyby było ich kilkaset to na pewno by nie zwróciły uwagi "wielkiego" Bahusa.
Ciekawe jest jeszcze to, że Bahus niby stronił od różnych kontrowersji związanych z dodawaniem przepisów dla wirtuali, ale nie mógł się powstrzymać przed ulaniem jadu na osoby likwidujące konta.


Bardzo się ucieszyłem, że jednak mogę nadal korzystać z Twoich "nędznych" przepisów. Nie do końca poznałem procedury obowiązujące na tej stronie. Dla mnie likwidacja konta równała się z likwidacją przepisów. Tak jest na innych portalach.

Cieszę się również, że udało Ci się odsłonić moje prawdziwe oblicze Przy okazji sam na tym skorzystałem. Sam je wreszcie poznałem
A teraz odsłonię się jeszcze bardziej: Powiem Ci w zaufaniu, że bardzo lubię takie zdecydowane, mądre i inteligentne niewiasty. Spodobały mi się Twoje odpowiedzi, są rzeczowe i mają w sobie "coś" co wzbudza sympatię i ciekawość. Potrafisz (jeśli tylko zechcesz) owinąć wokół palca nawet tak "twardego" i nieokiełzanego w zachowaniu "wielkiego" i jadowitego Bahusa
Chętnie porozmawiam z Tobą na gg (jeśli oczywiście zechcesz)

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 wrz 2012 13:38 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

Babciagramolka
Bahus napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Chyba nie sprawdzili niektórzy jednego - opcja usunięcia konta dotyczy usunięcia konta tzn profilu który ktoś założył . Nie dotyczny przepisów i postów które były z tego konta wstawiane .Przepisy Kathlyn nadal są na stronie więc wszelkie insynuacje do likwidujacych konto , że ponownie założą inne i od nowa zaczną wstawiać te same przepisy są nieuprawnione . Moderator po prostu wychwyci to jako plagiat.


Mylić się, jest rzeczą ludzką powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej....
Szkoda, że nie napisałaś tego wcześniej (po moim poście) wtedy uniknąłbym posądzeń o oszczerstwa i paskudnie obraźliwe insynuacje...


Nie zdążyłam -- dziś mam wolne i tylko wpadam i wypadam

Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Chyba nie sprawdzili niektórzy jednego - opcja usunięcia konta dotyczy usunięcia konta tzn profilu który ktoś założył . Nie dotyczny przepisów i postów które były z tego konta wstawiane .Przepisy Kathlyn nadal są na stronie więc wszelkie insynuacje do likwidujacych konto , że ponownie założą inne i od nowa zaczną wstawiać te same przepisy są nieuprawnione . Moderator po prostu wychwyci to jako plagiat.


Mylić się, jest rzeczą ludzką powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej....
Szkoda, że nie napisałaś tego wcześniej (po moim poście) wtedy uniknąłbym posądzeń o oszczerstwa i paskudnie obraźliwe insynuacje...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

Bahus napisał(a):

Wybacz proszę moje oszczerstwa i oczernianie Twojej zacnej i bardzo poszkodowanej przez wrednego Bahusa osobie. Dałem upust swoim mrocznym instynktom...Swojej nieposkromionej i niepohamowanej żądzy dokopania niewinnej duszyczce. To szatan mną kierował i kazał się "wyżyć na kimś kto jest nieobecny i się nie obroni." Chyba legnę "krzyżem" przed ołtarzem Twoich jakże zawinionych i celowych, nieposkromionych a doznanych ode mnie krzywd. Wyznacz mi pokutę a dokonam jej. Myślę jednak, że już zostałem dotkliwie ukarany pozbawieniem mnie możliwości korzystania z Twoich aż kilkunastu przepisów. To bardzo okrutna kara. Ale trudno przyjmuję ją z pokorą....

Też pozdrawiam Kołczu, Kasiunię.1981 i wszystkich użytkowników gotujmy.pl

Brawo Pan Bahus coraz bardziej odsłania swoje prawdziwe oblicze. Najpierw bezpodstawnie oczernia osoby które zdecydowały się usunąć konto, a w odpowiedzi na zarzuty jeszcze je ośmiesza w jakże dowcipny sposób. Wspomniałam o tych swoich nędznych kilkunastu przepisach żeby pokazać że nie goniłam za nagrodami, zresztą wiem że nawet gdyby było ich kilkaset to na pewno by nie zwróciły uwagi "wielkiego" Bahusa.
Ciekawe jest jeszcze to, że Bahus niby stronił od różnych kontrowersji związanych z dodawaniem przepisów dla wirtuali, ale nie mógł się powstrzymać przed ulaniem jadu na osoby likwidujące konta.

Odp: Opcja "usunięcie konta"

Babciagramolka
Chyba nie sprawdzili niektórzy jednego - opcja usunięcia konta dotyczy usunięcia konta tzn profilu który ktoś założył . Nie dotyczny przepisów i postów które były z tego konta wstawiane .Przepisy Kathlyn nadal są na stronie więc wszelkie insynuacje do likwidujacych konto , że ponownie założą inne i od nowa zaczną wstawiać te same przepisy są nieuprawnione . Moderator po prostu wychwyci to jako plagiat.

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 wrz 2012 09:23 przez Babciagramolka)

Odp: Opcja "usunięcie konta"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Wybacz proszę moje oszczerstwa i oczernianie Twojej zacnej i bardzo poszkodowanej przez wrednego Bahusa osobie. Dałem upust swoim mrocznym instynktom...Swojej nieposkromionej i niepohamowanej żądzy dokopania niewinnej duszyczce. To szatan mną kierował i kazał się "wyżyć na kimś kto jest nieobecny i się nie obroni." Chyba legnę "krzyżem" przed ołtarzem Twoich jakże zawinionych i celowych, nieposkromionych a doznanych ode mnie krzywd. Wyznacz mi pokutę a dokonam jej. Myślę jednak, że już zostałem dotkliwie ukarany pozbawieniem mnie możliwości korzystania z Twoich aż kilkunastu przepisów. To bardzo okrutna kara. Ale trudno przyjmuję ją z pokorą....

Też pozdrawiam Kołczu, Kasiunię.1981 i wszystkich użytkowników gotujmy.pl

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 wrz 2012 23:41 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

Założyłam konto tylko po to żeby odpowiedzieć na te oszczerstwa. Już likwiduję, żeby Bahus się nie przyczepił że jednak snuję tu jakieś podstępne plany w celu zgarniania nagród. A ja nic od Gotujmy.pl nie dostałam i nie mam zamiaru się o nic ubiegać. Spasowałam. Pozdrawiam Kasiunię.1981 i Kołczu

Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

Bahus napisał(a):

No i fajnie...czyli jak zlikwiduję konto a potem się zarejestruję jako ktoś "nowy" to mogę na nowo dodawać swoje przepisy (pod warunkiem, że nigdzie więcej ich nie dodałem) i zdobywać wirtuale a tym samym kolejne nowe nagrody. Teoretycznie można to powtarzać dowolną ilość razy. Myślę, że pomysł z tą likwidacją konta nie jest ciekawy.

Panie Bahus, nie rzucaj tu oszczerstw na osoby uczciwe. Niby się nie udzielasz, nie uczestniczysz w pościgu za punktami, a jak przyjdzie co do czego to oczerniasz użytkowników którzy zdecydowali się usunąć konto. Jako Kathlyn dodałam kilkanaście swoich przepisów z własnymi zdjęciami, punkty zostały i z nich nie skorzystałam, zrezygnowałam z konta na tym portalu z paru powodów, ale nie... Bahus wie lepiej jakie były moje pobudki. Najlepiej wyżyć się na kimś kto jest nieobecny i się nie obroni.

Odp: Opcja "usunięcie konta"

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No i fajnie...czyli jak zlikwiduję konto a potem się zarejestruję jako ktoś "nowy" to mogę na nowo dodawać swoje przepisy (pod warunkiem, że nigdzie więcej ich nie dodałem) i zdobywać wirtuale a tym samym kolejne nowe nagrody. Teoretycznie można to powtarzać dowolną ilość razy. Myślę, że pomysł z tą likwidacją konta nie jest ciekawy.

zmieniono 3 razy (ostatnio 01 wrz 2012 22:39 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Opcja "usunięcie konta"

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
emilcia napisał(a):

Kołczu - to ja naprawdę nie rozumiem. Jaki byl zamiar tej wiadomości od gotujmy? przeczytalam, ze to zmiana regulaminu, ale chyba przeczytalam za poźno, bo "starego" nie znałam. Tzn raczej go nie łamałam, tylko nie wiem co w takim razie zostalo zmienione poza tym ze moge usunac konto, a wiem ze kiedys bym nie mogla

"Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23 sierpnia 2012 r. wchodzi w życie nowy Regulamin Serwisu Gotujmy.pl. Wprowadzone zmiany regulują w szczególności kwestie:

- przechowywania przez Usługodawcę wpisów Usługobiorcy w Serwisie (zwanych dalej „Wpisami” lub „Wpisem”) na serwerach udostępnianych przez Usługodawcę oraz ich wyświetlanie przez Usługodawcę w Serwisie;

- usunięcia z Regulaminu nieaktualnych zapisów (dot. np. pasażu)- udzielenia licencji Usługodawcy przez Usługobiorcę na korzystanie z Wpisu.

Dokument w nowym brzmieniu znajduje się pod adresem: https://gotujmy.pl/regulamin.html"
tu jest dokładnie napisane co się zmieniło....i jeżeli tego nie akceptujesz możesz zlikwidować swoje konto...

Odpowiedz na/ edytuj Opcja "usunięcie konta"