Pączki mrożone

Obserwuj wątek

Odp: Pączki mrożone

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
A propos mrożenia ciast - moja babcia zawsze mrozi, bo mieszka sama i cała blacha prędzej się zepsuje niż zdążyłaby ją zjeść. Problem w tym, że kiedy ją odwiedzam i wyciąga takiego kamiennego orzechowca nikt nie może się doczekać i skubie takie zimne i twarde ciasto

Odp: Pączki mrożone

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Też kupuję większą ilość pieczywa i zamrażam.Oprócz serników mrożę też ciasta. Po rozmrożeniu wszystko jest świeżutkie!

Odp: Pączki mrożone

To ja wam powiem czego mrozić się nie da pod żadnym pozorem: selera naciowego. Ale porażka.

Odp: Pączki mrożone

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
U mnie bardzo częso się mroziło pączki Mieliśmy sklep spożywczy a mama pracowała w cukierni. I jak coś zostawało to mroziła i rozmrażała w mikrofalówce, lub kładąc obok kaloryfera I to nie tylko pączki ale roladę makową, drożdżówki, kruche ciasto, babkę piaskową i mazurki U mnie w domu mrozi sie też chleb Kupuje "hurtowo", jeden zostawia a reszte mrozi. Przed kolacja na 12 minut do mikrofali i mięciutki, krojony chlebek jak prosto z piekarni Ciast z polewą czekoladową radzę nie rozmrażać w mikrofali z wiadomych względów he he

Odp: Pączki mrożone

KingaP
  • KingaP

  • Posty: 13
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Dobrze wiedzieć.
Nigdy bym nie pomyślała żeby zamrozić poczki.
Ja sporo też naspażyłam.
No ale musiłam wyrzycić

Oj gdybym wiedział.

Pączki mrożone

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Moja mama narobiła sporo pączków i zamiast je w siebie wmuszać - część zamroziła. Właśnie dostałam taką jedną pączkową paczkę i wiecie że smakują jak świeżutkie? Puszyste, nic nie straciły. Szczerze mówiąc nie byłam przekonana czy będą dobre, ale nie da się poznać że były mrożone.

Mają tylko 1 wadę - w paczcie było 12, jednym poczęstowałam koleżankę i z całej paczki został już tylko jeden. Chyba jestem słaba w rachunkach, ale naprawdę nie wiem co stało się z resztą

w każdym razie jak nie mroziliście nigdy pączków to śmiało możecie

Odpowiedz na/ edytuj Pączki mrożone