Pascal vs Okrasa?

Obserwuj wątek

Odp: Pascal vs Okrasa?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
http://www.pudelek.pl/artykul/41881/to_nie_nowy_program_tylko_reklama_lidla/

Odp: Odp: Pascal vs Okrasa?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Tit napisał(a):

Ja dostałam zaproszenie na to wydarzenie, z tym że nie wiem do czyjej ekipy dołączyć. Bo dostałam zarówno od Okrasy jak i od Pascala

hi,hi...drugie zaproszenie sprezentuj....a wybierz na chybił trafił

Odp: Pascal vs Okrasa?

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Tit, chyba nie pomogę. Lubię obu. Obu oglądam. Mam ich książki (to pisałam ja, maniaczka kulinarno-książkowa).
Poznałam przez przypadek (pokaz w centrum handlowym i chyba wyłowienie mnie z publiczności przez Pascala). Pogadaliśmy trochę po pokazie, okazał się NIE-CELEBRYTĄ. Po prostu fajnym gościem naprawdę umiejącym gotować (mojego Mensza przekonał do trawy cytrynowej i krewetek, co do tej pory było Mission Impossible). I mimo, że lubię coś Okrasić, jeśli miałabym wybór, to na pewno wybrałabym Pascala.

Odp: Pascal vs Okrasa?

Ja dostałam zaproszenie na to wydarzenie, z tym że nie wiem do czyjej ekipy dołączyć. Bo dostałam zarówno od Okrasy jak i od Pascala

Odp: Pascal vs Okrasa?

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Mnie się to kojarzy z programem na Kuchni+ lub TLC, gdzie dwaj uznani kucharze rywalizują w kuchni, a oceniają "amatorzy-fachowcy". Zmagania w odcinku, który oglądałam oceniało starsze małżeństwo Sycylijczyków bodaj, a rzecz dotyczyła prostych potraw kuchni włoskiej.
A reklama?
Klimat, jak ze spaghetti westernów Sergio Leone. Pojedynek w słońcu, w samo południe, 15.10 do Yumy, jak z najlepszych klasyków...
Taką mam nadzieję, że to naprawdę pojedynek na garnki i umiejętności.. Jeśli wyjdzie kolejna reklama sieciówki,też jakoś przeżyję

Odp: Pascal vs Okrasa?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
ale nas zrobili

Odp: Pascal vs Okrasa?

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
http://film.onet.pl/wiadomosci/pascal-kontra-okrasa-reklama-sieci-sklepow-spozywc,1,5197592,wiadomosc.html

A więc nie będzie to żaden program kulinarny tylko promowanie sieci sklepów spożywczych.

Odp: Pascal vs Okrasa?

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Reklamują juz w telewizji.

Odp: Pascal vs Okrasa?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
dokładnie, ciężko go poznać

Odp: Odp: Pascal vs Okrasa?

darmiona napisał(a):

swoja drogą to oni na tym plakacie wyglądają jak bliźniacy:-)

Okrasa moim zdaniem mocno podretuszowany.

Odpowiedz na/ edytuj Pascal vs Okrasa?