Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

Obserwuj wątek

Odp: Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam Was. a ja się martwiłam że mi się szpryca zepsuła i jak ja pierniki świąteczne udekoruję. a tutaj papier Saga będzie idealnym rozwiązaniem

Odp: Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

lisifor
  • lisifor

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
z tymi babeczkami dobry patent ja w zeszłym roku używałam strzykawki, ale lukier w niej zasycha po chwili i trzeba płukać. W sobote pierniczenie, spróbuje tak jak piszesz dziekI!

Odp: Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

Wera
  • Wera

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie dość że smaczniejsze to jeszcze zdrowsze i sporo tańsze i tu wielki plus za ten papier bo naprawdę sporo można zaoszczędzić wykorzystując go w kuchni
Ostatnio zdobiłam nim babeczki, niedługo przyda się do świątecznych pierników zamiast rękawa
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lis 2012 21:06 przez Wera)

Odp: Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Swojego czasu całkiem niedawno spróbowałam tego papirusa z winiary, ale był dla mnie zdecydowanie za słony, też poszłam na własną inwencję twórczą i kupiłam w markecie Piotr i Paweł papier Saga, robiłam kurczaka w curry... pycha

Odp: Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

Wera
  • Wera

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja robię całkiem podobnie, tylko ze nie kupuję gotowców a zawijam w papier Saga, do gotowania i pieczenia, efekt ten sam, a może nawet lepszy bo mogę doprawić tym co lubię i wiem co dodaje, a co jest w mieszance przypraw tego nigdy tak do końca nie wiadomo. No i sporo taniej to wychodzi bo papier wystarcza na długo no i można go wykorzystać do wielu innych potraw.

Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze

Babcia Halinka
Namiętnie testuje różne nowinki pojawiające się na rynku . Taką nowością są ostatnio torebki do smażenia bez tłuszczu . ...

Cały przepis: Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,,

Odpowiedz na/ edytuj Piersi kurczaka smażone ,, w ukryciu,, - komentarze