Pomóżcię,doradźcie

Obserwuj wątek

Odp: Pomóżcię,doradźcie

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
A więc jeśli chodzi o kolację prawie cały dzień spędziłam na sprzątaniu i w łazience bo przy dzieciach cały czas trzeba coś sprzątać więc zrobiłam spagetti z sosem bologness własnej roboty i do tego zaserwowałam kadarke

Odp: Pomóżcię,doradźcie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Daj znać co postanowiłaś i jak poszło

Odp: Pomóżcię,doradźcie

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
Dzięki naprawdę mi pomogliście a mam takiego stresa przed tym spotkaniem że szkoda gadać

Odp: Odp: Odp: Pomóżcię,doradźcie

Grethe
  • Grethe

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
junette napisał(a):

Dzięki z podpowiedź a z tym winem to jest tak że ja nie lubię alkoholu oprócz właśnie tego wina
Sangrie wlej do dzbanka. Umyj pomarancza i cytryne, pokroj w cwiartki i wrzuc do wina. Schlodzic lub dodac kostki lodu.

Odp: Pomóżcię,doradźcie

Zamień ten rodzaj wina na pół wytrawne.Polecam Kadarke,moja luba ostatnio(to jest)jakies dwa miesiace tamu zrobiła nam taką kolacyjke tz.kurczak pieczony na butelce ,surówka z pekinskiej i to winko ,długo nie zapomne a reszta naszego wieczoru to już istna idylla

Odp: Pomóżcię,doradźcie

KRISTOFE
  • KRISTOFE

  • Posty: 3
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 3
ja bym próbował wybrać coś z kuchni hiszpańskie, dobre są kanapeczki z szynką hiszpańską oraz serem kozim i małe co nie co, smacznego
obrazek

Odp: Odp: Pomóżcię,doradźcie

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
Dzięki z podpowiedź a z tym winem to jest tak że ja nie lubię alkoholu oprócz właśnie tego wina

Odp: Pomóżcię,doradźcie

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
A czemu dobierasz kolację do wina? Zazwyczaj to wino dobiera się do potraw Osobiście bardzo lubię sangrię i zjadłabym do niej kurczaka po węgiersku

Odp: Pomóżcię,doradźcie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Czy każdy facet to nie byłbym taki pewien. Od siebie mogę powiedzieć, że wolałbym coś lżejszego, nie chciałbym aby potem żołądek odwracał moją uwagę od towarzyszki Może coś z kuchni hiszpańskiej? Bardziej pikantnego?

Na pewno deser warto oprzeć na czekoladzie - świetnie zagra z owocowym smakiem sangri

Odp: Pomóżcię,doradźcie

Zrób żeberka w cygańskiej marynacie albo karkówkę marynowaną w piwie z miodem. Każdy facet to lubi takie rzeczy, a nie przesadzisz z wyszukaniem na pierwszy raz.

Odpowiedz na/ edytuj Pomóżcię,doradźcie