Popcorn z mikrofali

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Popcorn z mikrofali

mocsłodkości
Dziękuję za cenną radę. Skorzystam z niej, bo jednak wolę popcorn zajadać z miski, a nie wyrzucać do kosza  

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Popcorn z mikrofali

biedroneczki
Ja wolę maślany, bo mogę go doprawić tak jak lubię. Przy solonym czy słodzonym już pole manewru jest ograniczone o ile nie żadne

Odp: Odp: Odp: Odp: Popcorn z mikrofali

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Zatem wypróbuję ten wynalazek ludzkości Przetestuję ten na słodko. Zobaczymy jak nam wyjdzie


Z tym na słodko uważaj, bo lubi się przypalić. Nie trzymaj go zbyt długo w mikrofali. Nim kupiliśmy mikrofalę popcorn dziewczynki robiły u sąsiadki. Za pierwszym razem tak się przypalił, że nie dało się go jeść. Nawet ten co był biały zalatywał tym spalonym. Trzeba było robić drugą porcję, która tym razem się pięknie uprażyła

Odp: Odp: Odp: Popcorn z mikrofali

mocsłodkości
Zatem wypróbuję ten wynalazek ludzkości Przetestuję ten na słodko. Zobaczymy jak nam wyjdzie

Odp: Odp: Popcorn z mikrofali

biedroneczki
Fajny pomysł na taki popcorn w karmelu. Nie próbowałam, kto wie Trzeba będzie poszperać i poszukać przepisu na taki karmelowy przysmak A może ktoś taki ma i się podzieli ?

Odp: Popcorn z mikrofali

Karola66
  • Karola66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Podobno ten z mikrofali jest niezdrowy, ale jeśli mam wybierać to, lub kafelki w oleju, to zdecydowanie wolę ten czystszy sposób Kiedyś kupując popcorn w kinie zakochałam się w tym karmelowym i ostatnio znalazłam przepis jak zrobić domowy karmel do popcornu z mikrofali. Widziałam go na blogu śniadanieubasi.pl. Z tego co pamiętam to wystarczyło rozpuścić w jednym rondelku masło, cukier i miód (w przepisie był to wielokwiatowy miód Stovit- może jest do tego najlepszy?) Jak już się zrobi karmel, to trzeba było dodać troszkę sody. Ktoś z Was próbował? Wychodzi taki jak w kinie?

Odp: Odp: Popcorn z mikrofali

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja długo robiłam popcorn tradycyjnie. Do momentu jak szwagier podniósł pokrywkę na sekundę przed akcją Rany co się działo. Prażona kukurydza byłą dosłownie wszędzie. Długo nie robiłam popcornu Niedawno w domu pojawiła się mikrofala i na próbę kupiliśmy taki popcorn do mikrofali. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Teraz jak mamy ochotę na prażoną kukurydzę robimy taki z mikrofali. Szwagier już nie nabroi

Odp: Popcorn z mikrofali

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Robił ktoś popcorn z mikrofali? Warto go robić, czy lepiej zrobić go w tradycyjny sposób z ziaren kukurydzy?


Osobiście wolę ten z mikrofali Mniej garów do mycia i nie ma dymu Nic się nie przypala i można wybrać taki popcorn jaki się lubi, który dodatkowo możesz doprawić wg uznania. 

Odp: Popcorn z mikrofali

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Robił ktoś popcorn z mikrofali? Warto go robić, czy lepiej zrobić go w tradycyjny sposób z ziaren kukurydzy?


My na filmowe wieczory robimy popcorn z mikrofali. Szybko i bezproblemowo. Wkładasz czekasz 3 minuty i gotowe Potem tylko do miski przesypać i można zajadać

Popcorn z mikrofali

mocsłodkości
Robił ktoś popcorn z mikrofali? Warto go robić, czy lepiej zrobić go w tradycyjny sposób z ziaren kukurydzy?

Odpowiedz na/ edytuj Popcorn z mikrofali