Pozytywne zmiany

Obserwuj wątek

Odp: Pozytywne zmiany

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Bardzo fajne zmiany,podoba mi się,brawo!

Odp: Pozytywne zmiany

Już przyzwyczajona pozytywne zmiany

Odp: Pozytywne zmiany

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ja tez zaskoczona bylam ,wchodze na stronke,a tu taka niespodziewanka

Odp: Pozytywne zmiany

Babciagramolka
Dodatkowe zdjęcia można dodawać w działce Forum na końcu przepisu po prawej stronie . Szkoda tylko , że zdjęcia dodatkowe nie są widoczne w chwili otwarcia przepisu ( chociaż jako mini miniaturka by było wiadomo że są bo tak to umykają .Nie wiadomo czy na forum jest coś napisane czy dostawione zdjęcia . Mogły by być te dodatkowe np właśnie na końcu przepisu jako miniaturki .
Nie wiem jak inni ale mnie np ciekawią przepisy ,, krok po kroku " - sama tez niektóre mam spisane ale nie ma teraz możliwości na wstawienie takiego ciągu zdjęć z opisem ( nawet do 10 szt ) .Może by pomyśleć o czymś takim - nowicjuszom ( i nie tylko ) bardzo by się taka podpowiedź przydała .
A tak wogóle to jakoś weselej się zrobiło .

zmieniono 1 raz (ostatnio 23 kwi 2010 17:22 przez Babciagramolka)

Odp: Pozytywne zmiany

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
i ja jestem za fajnie by jeszcze bylo jesli zmiany nastapiłyby w zabezpieczeniach naszych zdjec i przepisów

Odp: Pozytywne zmiany

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
Ojjjj....fajnie się teraz zrobiło !
Najbardziej podoba mi się grafika wyświetlonych przepisów.....jasna, prosta, przejrzysta i wszystko "pod ręka".....wcześniej nie zauważylam że można sobie wydrukowć przepis a napewno była taka opcja.
Muszę się tylko przyzwyczaić do ciemno zielonego na startowej stronie....na mój gust zbyt ciemny......


Odp: Pozytywne zmiany

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
zielono mi

Odp: Odp: Pozytywne zmiany

ewasng
  • ewasng

  • Posty: 13
  • Przepisy: 267
  • Artykuły: 0
Coś nowego na wiosne, fajnie zielono i napewno szybko przyzwyczaję się do nowej szaty. Brawo za pomysł.

Odp: Pozytywne zmiany

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Rowniez i ja, podpisuje sie pod tym watkiem Zmiany bardzo efektowne i korzystne. Az chce sie wchodzic na strone.. i znowu zadzialac
Pzdrawiam glumandziasto...

Odp: Odp: Pozytywne zmiany

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ale nie jest tylko różowiutko...gdzie się podziała funkcja/skrót przy przepisie do komentarzy na forum do danego przepisu? w niektórych pododawane się zdjęcia z przygotowania potrawy, jak do nich teraz trafić?
a może j czegoś nie widzę?

Odpowiedz na/ edytuj Pozytywne zmiany