Problem techniczny

Obserwuj wątek

Odp: Problem techniczny

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Z wiadomych powodów nie będę prowadził "pojedynku" na argumenty, tym bardziej że moje argumenty z przyczyn oczywistych nie zawierają jakichkolwiek zabarwień ekonomicznych. Wasze (jak sama piszesz) na nich się opierają. Ja wiem swoje Wy wiecie swoje i nich tak (póki co) pozostanie.

Jest mi bardzo głupio w sprawie tego "nie odebrania" z pociągu. Przyznam szczerze, że w zacietrzewieniu i wzburzeniu spowodowanym zaistniałą sytuacją nie zauważyłem w naszej dyskusji (na gg) zdania proszącego mnie o tę przysługę. Dopiero teraz przeglądając archiwum, ze wstydem przyznaję , że taka prośba była. Wypada mi tylko ze wstydu zapaść się pod ziemię, co niniejszym czynię.
Pozdrawiam
Bahus


zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2009 12:25 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Problem techniczny

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Bahusie, nie patrz prosze na to przez pryzmat spółki, pieniedzy, czy innych atrybutow tej sytuacji, z ktorych czesc jest nie do konca prawdziwa. Caly zabieg ma charakter strategiczny i sluzy rozwojowi serwisu. My o tym myslimy jako o nowych mozliwosciach, sensownych konkursach, rozwiazaniu problemu wolnej moderacji, szansie na powstanie nowych funkcjonalnosci portalu. To wszystko ma sluzyc jego Użytkownikom. Wiesz, nawet z naszych rozmow na gg, ze borykamy sie od jakiegos czasu z niemocą, wiedzac, ze potrzebne sa rozne rozwiazania, nie jestesmy w stanie ich zapewnic. To ma byc remedium na ta patową sytuacje i kazde powazne przedsiewziecie - a za takie od poczatku mielismy Gotujmy.pl - dochodzi do momentu kiedy nie da sie wiecej zrobic metodami domowymi i trzeba podjac meska decyzje co dalej. Rozwazalismy wiele mozliwosci, po rozponaniu sytuacji zadecydowalismy, ze ta bedzie najlepsza dla serwisu i Spolecznosci.
A swoja droga hgg bylo przykro, ze nie chciales jej odebrac z pociągu

pozdrowienia!

zmieniono 2 razy (ostatnio 03 paź 2009 07:08 przez dobry)

Odp: Odp: Problem techniczny

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
dobry napisał(a):

Cóż, przepraszamy, ze tak pozno sie odezwalismy w tej sprawie.
Bylismy tak pochlonieci procesem zmiany wlasciciela, ze pominelismy najwazniejsze - poinformowanie Was o sprawie.
Ciesze sie, ze juz zostalo to wyjasnione.
Pozdrowienia i dzieki za cierpliwosc.

dobry


Myślę, że od tego należało zacząć...a nie, że niespodziewanie dostaję maila od jakiejś tam spółki, której ani nie znam, ani na tę chwilę poznać nie pragnę. Ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, a co za tym idzie... że celem nadrzędnym większości właścicieli portali jest komercja. Należało jednak powiedzieć otwarcie: słuchajcie zmienia się właściciel i kto chce może pozostać, a komu to nie odpowiada może odejść i "zabrać" swoje przepisy. Tak zrobiono na wielu portalach. Nie etyczne i wręcz niedozwolone jest traktowanie użytkowników jak przedmioty, które można w każdej chwili odsprzedać, bez pytania czy nam odpowiada w zmienionej sytuacji pozostać, czy też nie. A skąd wiadomo, że nie byłem na portalu tylko dlatego, że bardzo polubiłem hgg? Może nie mam ochoty aby ktoś inny na mnie zarabiał? Oczywiście mogę tu już nie zaglądać ale moje przepisy MUSZĄ ! tutaj pozostać i przyczyniać się (choćby odrobinę) do nabijania kieszeni innym. Pytam się a z jakiej racji. Ot co...Stąd moja frustracja.

zmieniono 3 razy (ostatnio 02 paź 2009 21:23 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Problem techniczny

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Cóż, przepraszamy, ze tak pozno sie odezwalismy w tej sprawie.
Bylismy tak pochlonieci procesem zmiany wlasciciela, ze pominelismy najwazniejsze - poinformowanie Was o sprawie.
Ciesze sie, ze juz zostalo to wyjasnione.
Pozdrowienia i dzieki za cierpliwosc.

dobry

Odp: Odp: Odp: Odp: Problem techniczny

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tit, witamy serdecznie!
hgg, Dobry - dzięki za wyjaśnienia teraz wiem o co chodzi i spokojnie idę gotować dalej

Odp: Odp: Odp: Problem techniczny

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
dobrze,że się odezwałeś Tit i Hgg, i powiem tyle,czekałam na takie słowa,wiem jestem osobą impulsywną i choleryczką,często podejmuje dziwne decyzje,ciagle szukam nowych inspiracji w kuchni i poza nią,to najciekawszy portal jaki znalazłam na ten temat,więc i tak tu zostanę,odwiedzam inne o tej tematyce(niektóre kontroluję z własnej "osobistej" ciekawości),na innych mam konta jako gość i użytkownik,ale to od WAS zaczęłam-więc tu mam grono wirtualnych przyjaciół,poznałam fajnych ludzi
Pozdrawiam Dobry

Odp: Odp: Odp: Problem techniczny

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
hgg napisał(a):

Pyza napisał(a):

Przykre jest to, że nowy właściciel rozesła maila do użytkowników a poprzedni nawet słowa do Nas nie napisał, że "słuchajcie, miło było, ale..." Myślę, że o tak poważnych zmianach powinniśmy się dowiedzieć wcześniej, teraz czuję się "zhandlowana"...


Sluchajcie, milo bylo, ale ... nie dawalismy rady z ogromem prac przy serwisie... Gotujmy.pl w zasadzie od paru miesiecy sie nie rozwijalo o nowe, zaproponowane często przez Was funkcjonalności, bo nie bylo komu tego robic. Narzekaliscie na opóźniającą się moderacje przepisow i artykułów - i mieliscie rację. Skala serwisu nas przerosla na poczatku sierpnia, kiedy to Gotujmy.pl zgodnie ze statystykami odslon i uzytkownikow pokonalo istniejace kilkukrotnie dluzej wielkiezarcie (pozostala konkurencje odstawilismy juz wieki temu) i stalo sie najpopularniejszym serwisem kulinarnym w Polsce.
Aby sprostać tym wyzwaniom portal pozyskał większych właścicieli, ale dotychczasowi w dalszym ciągu pracują na rzecz gotujmy, tylko zmieniła się forma tej współpracy. Nie przestajemy dbać o Wasze interesy, stoimy zawsze po Waszej stronie, i m. in dlatego oddalismy np. moderację przepisow w inne, mam nadzieje dobre ręce. Czy odbije sie to z korzyscią na Was - uzytkownikach - zobaczycie za jakis czas, poki co mamy w planie (teraz juz realnym) rozwoj serwisu, konkursy z PORZADNYMI nagrodami, a nie kubeczkami finansowanymi z naszych kieszeni, rozwazamy organizacje testow produktow spozywczych wsrod chetnych uzytkownikow,a w zanadrzu czeka jeszcze kilka milych niespodzianek

Jeżeli macie pytania lub wątpliwosci - ja jestem do dyspozycji, w miare mozliwosci bede udzielac odpowiedzi. Do dyspozycji pozostaje rowniez nowa moderatorka - mam nadzieje ze nie bedzie regularnie obrywac tak jak ja za kazde potknięcie...

Wiec sluchajcie, milo bylo... ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze milej :-)

pzdr
hgg

i o to chodziło. O parę słów wyjaśnienia i informacji.

Odp: Odp: Odp: Problem techniczny

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Pyza napisał(a):

Buniu, mądrze prawisz! Ja, przynajmniej narazie, nigdzie się nie wybieram ku radości jednych a na złość innym...

nie uciekaj bo kto by wszystkich do pionu i furii doprowadzał

Odp: Odp: Problem techniczny

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Babciagramolka napisał(a):

Dziewczyny nie szalejcie proszę - dajmy czas nowemu kierownictwu .Też jestem zdania ,że zatrzymywanie przepisów i zdjęć na siłę nie ma sensu - bo co z tego ,że iles przepisów zostanie kiedy zdenerwowani użytkownicy znikną . Na kazdej stronie jest coś co nam się nie podoba - ale to przecież czyjas strona i on decyduje . Z tego co widze to zebrało się tu grono pasjonatów - może warto po prostu podyskutować z moderatorami co my o czymś myślimy i wypracować taki profil strony który będzie korzystny dla właścicieli a nam da zadowolenie .
Prawda jest taka ze strona musi na siebie pracować ( reklamy, linki sponsorowane itp ) . Jezeli nie są to takie wpadki jak z oliwą hiszpańską to mnie osobiście to nie przeszkadza .Czasem akurat taka reklama komus sie przyda - byle nie właziła nachalnie w przepisy .
Akurat teraz jest wyświetlana reklama Łap-Polu - firmy wedliniarskiej. Z przyjemnością napisałam komentarz do tego bo tak się składa że wygrałam w ich konkursie i dostałam w nagrodę ich kiełbaski .Po prostu pycha - jak swojskie . Myślę ,ze warto byśmy my też polecali różne produkty .Ja na przykład z takiego polecenia zainteresowałam się suszoną żurawiną .
Pomyślcie nad tym co by nas ucieszyło - jakie zmiany , a co nas martwi .Napiszcie o tym . Popracujmy wspólnie .

w zupełności się z tobą zgadzam. Jak ktoś może wiedzieć czego oczekują użytkownicy tego portalu jeśli nie będziemy pisać i mówić o tym?

Odp: Problem techniczny

Babciagramolka

I to mi się podoba .trzymam kciuki za Was ( nowych i starych - oczywiscie nie wiekiem ) .A pasjonaci których tu nie brak na pewno Wam pomogą .A Ci co szukają taniej sensacji , sprzeczek i zajmują sie ,, durnotami " niech sobie ,, idą precz" - płaczu nie będzie . Miłej pracy.

Odpowiedz na/ edytuj Problem techniczny