Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

Obserwuj wątek

Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

kurka79
  • kurka79

  • Posty: 14
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 0
Dzięki za rady. Być może że zdjęcia miałam za duże.
Dziś udało mi się dodać przepis.
Te wcześniejsze nieudane dodawanie przepisów było zawsze tak w godzinach 9-11 przed południem.
Na szczęście już jest ok. bynajmniej na chwilę obecną.

Odp: Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
kurka79 napisał(a):

A ja mam problem z załadowaniem przepisu.Tzn. cały przepis wraz z zdjęciami jest ok. a jak włączam na koniec opcję zapisz przepis, to bardzo długo czekam aż pojawia się napis ''błąd'' i że zapisywanie przepisu nie powiodło się.Kilka razy próbowałam dodawać i to różne przepisy i ciągle to samo.Wczoraj udało mi się ciasto szachowe, które dodawałam od 3 dni.
Trochę to męczące.
Może ktoś mi podpowie co robię nie tak?



kurka79 jeśli opisany problem nadal występuje, to będę wdzięczna za informacje, o której godzinie próbowałaś zapisać przepis i próba nie powiodła się.

Odp: Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
kurka79 napisał(a):

A ja mam problem z załadowaniem przepisu.Tzn. cały przepis wraz z zdjęciami jest ok. a jak włączam na koniec opcję zapisz przepis, to bardzo długo czekam aż pojawia się napis ''błąd'' i że zapisywanie przepisu nie powiodło się.Kilka razy próbowałam dodawać i to różne przepisy i ciągle to samo.Wczoraj udało mi się ciasto szachowe, które dodawałam od 3 dni.
Trochę to męczące.
Może ktoś mi podpowie co robię nie tak?


Kurka :O) spróbuj zmniejszyć zdjęcia, może masz za duże.........

Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

kurka79
  • kurka79

  • Posty: 14
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 0
A ja mam problem z załadowaniem przepisu.Tzn. cały przepis wraz z zdjęciami jest ok. a jak włączam na koniec opcję zapisz przepis, to bardzo długo czekam aż pojawia się napis ''błąd'' i że zapisywanie przepisu nie powiodło się.Kilka razy próbowałam dodawać i to różne przepisy i ciągle to samo.Wczoraj udało mi się ciasto szachowe, które dodawałam od 3 dni.
Trochę to męczące.
Może ktoś mi podpowie co robię nie tak?

Odp: Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Marino2709 napisał(a):

Mozna tez dodac do przepisu zdjecie z komentarzem po jakims czasie od edycji przepisu?


Co masz na myśli pisząc zdjęcie z komentarzem?

Zdjęcie do własnego przepisu możesz dodać nawet po 2 latach od zatwierdzenia przepisu. Przy czym jeśli zależy Ci na punktach za zdjęcie to musi ono być dodane w przeciągu doby od zatwierdzenia przepisu i co najważniejsze musi być ono Twoje własne i do tego poprawnie opisane.

Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

Marino2709
Mozna tez dodac do przepisu zdjecie z komentarzem po jakims czasie od edycji przepisu?

Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
ja mam problem ze zmianą zdjęcia profilowego

Odp: Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
eliza135 napisał(a):

Dodałam dwa przepisy ze zdjęciami. Gdy patrze na punktację pisze mi że przepis bez zdjęć więc 5 pkt. skoro dodałam nawet z 5 zdjęć. O co tu chodzi.?!

Pod zdjęciami nie umieściłaś podpisów. Trzeba każde zdjęcie podpisać określoną ilością znaków, wówczas na zielono wyświetli się napis "zatwierdzone". Tylko wtedy system widzi, że są zdjęcia. Edytuj szybciutko przepisy i podpisz zdjęcia

Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
A ja nie mogę od paru dni wejść na stronę z najnowszymi przepisami , od razu ukazuje mi się strona : przepisy dnia i polecane przepisy...... dlaczego ?
Mogę prosić o odpowiedź

Odp: Odp: Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
eliza135 napisał(a):

Dodałam dwa przepisy ze zdjęciami. Gdy patrze na punktację pisze mi że przepis bez zdjęć więc 5 pkt. skoro dodałam nawet z 5 zdjęć. O co tu chodzi.?!

może nie dodałaś opisów lub dodałaś znaki przestankowe

Odpowiedz na/ edytuj Problemy z ładowaniem zdjęć, edycją i inne