Przygotowanie do lekcji

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Przygotowanie do lekcji

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A już myślałam, że tylko u nas taki maraton. Moja pociecha lubi chodzić na basen więc  jej pocieszeniem jest właśnie wypad na basen
Ogólnie lubi się uczyć ale w ostatnim czasie chyba niektórzy nauczyciele chcą nadrobić zaległości z powodu własnych nie nieobecności. Cierpią na tym dzieciaki bo muszą spędzać godziny nad zadaniami i książkami, żeby się na kolejne sprawdziany nauczyć. Początek półrocza był spokojny za to koniec pełen "niespodzianek".

Odp: Przygotowanie do lekcji

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
ciasteczka napisał(a):

Coraz bliżej wakacji i dzieciaki nie chcą się już tak przykładać do nauki. Jak je zachęcić i zmotywować?


Ja wychodzę z założenia, że jak rodzicom zależy bardziej niż dzieciom, to niestety powodzenia nie wróżę

Odp: Przygotowanie do lekcji

mocsłodkości
Moje też już mają powoli dość. Najśmieszniejsze jest to, że teraz nauczyciele dają im najwięcej zadań i robią makabrycznie dużo kartkówek i sprawdzianów. Przez pierwsze półrocze nie mieli tylu sprawdzianów i kartkówek co przez ostatnie dwa miesiące.

Przygotowanie do lekcji

ciasteczka
Co raz bliżej wakacji i dzieciaki nie chcą się już tak przykładać do nauki. Jak je zachęcić i zmotywować?

Odpowiedz na/ edytuj Przygotowanie do lekcji