Pytanie z prośbą o odpowiedź.

Obserwuj wątek

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kazik, dostajesz bana.
Pierwszy w historii serwisu.
Po prostu nie dało się z Tobą ujechać.

Odp: Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

dobry napisał(a):

Kazik, nikt inny wczesniej nie zostal zbanowany. Nikt.
W chwili obecnej prosisz o zamkniecie konta (tozsame ze zbanowaniem) i jednoczesnie piszesz ze tym samym staniemy się złodziejami.
Pomijając obraźliwość i nieprawdziwość tych słów, zapytuję wobec powyższego: Jak Ci dogodzić żeby nie było permanentnej, nużącej, smutnej i ciągnącej się jak brazylijski serial, zadymy?
Wyłącze Ci konto - okradne Cię.
Nie wyłączę - będziesz jątrzył i mącił w głowach spokojnych ludzi.
Więc ja po prostu apeluję: przestań robić to co robisz. Daj sobie i nam spokój, przynajmniej na jakiś czas. I przeczytaj regulamin, moze nie bedziesz szafował wtedy takimi populistycznymi pseudoinformacjami jak powyżej.

Jeśli mówisz o populiźmie i mnie nazywacie pieniaczem i awanturnikiem a hgg obłożyła mnie epitetem, za opieprzenie Jej Siostry za idiotyczne punktowanie, jednocześnie za waszym pozwoleniem (bo bez jakiejkolwiek reakcji ! z Waszej strony!) ktoś rzuca chamskie epitety (nie pierwszy raz() pod moim adresem, a i inwektywy pod adresem osób popierających mnie w działaniach na rzecz Waszej "zabawki"to powiedz mi:
JAK nazwać Wasz/TWÓJ (!) brak reakcji na takie zachowanie osoby która po mojej prośbie o zakończenie awantury w sposób perfidnie chamski wywołuje ją na nowo i nawet Pan Przyszły Moderator Bahus, o wysokiej kulturze(?) nie reaguje, o Was nie mówiąc.
Regulamin przeczytałem, prosiłem jedynie o odpowiedź, a nie o odsyłanie do regulaminu, pytałem o SIEBIE.
Po prostu:jak widzę znakomita większość ma mnie dość na tej stronie, więc nie widzę innej możliwości jak tylko odejście ale bez pozostawiania swojego, byle jakiego może ale MOJEGO dorobku.
Pomijasz moja "obraźliwość słów", nie pisz bzdur, sam wiesz dobrze, że to są fakty. Jeden z przykładów: jedna z osób pisała do Was o kradzieży przepisu, a odpowiedź jaką otrzymała w komentarzach jak wykazano: nie polegała na prawdzie.
Co do P.W. chyba nie powiesz, że Bahus skłamał mówiąc o "podglądaniu " przez Was (Ciebie!) tej poczty.
Bardzo proszę, jeśli to możliwe i jeśli dalej jakaś "Osoba" +"osóbka" ma mnie obrzucać słownictwem rynsztokowym za WASZYM przyzwoleniem(!) o CAŁKOWITE WYKASOWANIE MNIE ŁĄCZNIE Z PRZEPISAMI, a nie o wyłączenie konta w sposób jaki została "wyłączona" niedawno jedna z osób: jej profil jest czyli statystycznie, dalej istnieje, (?!) podnosząc w ten sposób wskaźnik statystyczny uczestników?
Nie pisz o próbie zadowolenia mojej osoby, jeśli już nie Wiesz jak mnie zadowolić to przeczytaj całą NASZĄ KORESPONDENCJĘ na P.W. planowałeś wiele, czasem próbowałem Ci pomóc swoją nikła wiedzą i odczuciem(!) a TY nie robisz nic tylko zajmujesz się nie uspokajaniem atmosfery (Twoje niektóre posty są też atakiem wyraźnymi podjudzaniem atmosfery(!) i dobrymi słówkami w stronę Bahusa, nazywając rzeczy po imieniu: jest to włażeniem ...bez mydła.
Plagiatami nie zajmujesz się: prosta przyczyna, zbyt wiele WASZYCH przepisów i fotek to plagiaty.
Tak więc nie pisz mi o mnie, ja nie wytykałem WAM WASZYCH niewłaściwych posunięć (jak plagiatów) nie mów więc o moim "niezadowoleniu".
Na dobrą sprawę mogłeś dawno na P.W. powiedzieć Bahusowi, żeby „przymknął się” nieco, nie przenosił tutaj swoich animozji, żeby pisząc „dowcipnie” sam liczył się z „dowcipem”, jak to samo do mnie napisać ale TY nie, wolałeś pisać bzdurne posty na forum i czekać kiedy mnie szlag trafi i wywalę wszystko na forum.
Sami sobie zaniżacie w ten sposób poziom swojej "zabawki", a Bahus Wam w tym serdecznie pomaga: zakładając wątki zabawkowe
o nikłym poziomie niczym testy psychologiczne dla dzieci z podstawówki, służące tylko do nabijania punktów w rankingu ...i produkowania”mistrzów kuchni”, ... bez przepisów(). Tym samym zaniżając poziom strony.
Wydawajcie jeszcze dyplomy o zdobyciu zaszczytnych tytułów.

Poruszę przy okazji: wkurzył mnie też brak odpowiedzi na pytanie o przyczynę wykasowania mojej herbaty imbirowej jak i idiotyczna odpowiedź Bahusa, a brak TWOJEJ/WASZEJ REAKCJI (!), co wskazywało na wyraźną aprobatę jego działań prowokacyjnych.

Kończąc: pytam jeszcze raz: czy jest możliwe całkowite wykasowanie moich wszystkich przepisów tak jak wykasowana ww. herbatę jeśli tak to proszę również o wykasowanie mojego profilu jeśli tylko zablokowanie to z opisem : „odszedłem na własne życzenie”.
Pozdrawiam
Kazik

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

madzia19795
Dajcie juz spokoj Kaziowi,to sie zaczyna robic naprawde przykre.Po co ten dym?

Odp: Pytanie z prośbą o odpowiedź.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kazik, nikt inny wczesniej nie zostal zbanowany. Nikt.
W chwili obecnej prosisz o zamkniecie konta (tozsame ze zbanowaniem) i jednoczesnie piszesz ze tym samym staniemy się złodziejami.
Pomijając obraźliwość i nieprawdziwość tych słów, zapytuję wobec powyższego: Jak Ci dogodzić żeby nie było permanentnej, nużącej, smutnej i ciągnącej się jak brazylijski serial, zadymy?
Wyłącze Ci konto - okradne Cię.
Nie wyłączę - będziesz jątrzył i mącił w głowach spokojnych ludzi.
Więc ja po prostu apeluję: przestań robić to co robisz. Daj sobie i nam spokój, przynajmniej na jakiś czas. I przeczytaj regulamin, moze nie bedziesz szafował wtedy takimi populistycznymi pseudoinformacjami jak powyżej.

Pytanie z prośbą o odpowiedź.

W zwiazku z zaistniałas ytuacją, pytam czy jest możliwe odejście moje ale z całakowitym wykasowanie mojego profilu jak i całowitym usunięciem moich przepisów.
Pytanie moje nie jest bezpodstawne: w swoim chorym umyśle (jak sugeruje jedna z szanowanych przez Bahusa i Właścicieli osóbka - piszę szanowana, ponieważ pozwala się jej na wyzwiska pod moim adresem, bez jakiejkolwiek reakcji). otórz w swoim umysle doszedłem do wniosku, że odchodzenie osób które wstawiają swoje przepisy lub "banowanie" niewygodnych służy (wg regulaminu!) niczemu wiecej jak tylko darmowym zbieraniu przepisów, czyli ich kradzieży celem dalszego wykorzystywania jako WŁASNOŚĆ portalu.
Zaznczam, że moje pytanie powstało w "chorym" jak wyżej nadmieniłem, umyśle,
proszę więc o uświadomienie mnie.

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie z prośbą o odpowiedź.