EEeee zaraz tam jakieś rewolty..
Jest coraz lepiej. Nasza wina, że od początku nie byliśmy w klarowny sposób stanowczy.Myślę że i z punktami może być sympatycznie.
EEeee zaraz tam jakieś rewolty..
Jest coraz lepiej. Nasza wina, że od początku nie byliśmy w klarowny sposób stanowczy.Myślę że i z punktami może być sympatycznie.
EEeee zaraz tam jakieś rewolty..
Jest coraz lepiej. Nasza wina, że od początku nie byliśmy w klarowny sposób stanowczy.Myślę że i z punktami może być sympatycznie.
a dmuchajcie na co chcecie, tylko przykro sie robi, ze zamiast tym co lubimy (gotowaniem) trzeba sie takimi pierdolami zajmowac... moze w ogole te punkty zniesc i bedzie po klopocie?
a dmuchajcie na co chcecie, tylko przykro sie robi, ze zamiast tym co lubimy (gotowaniem) trzeba sie takimi pierdolami zajmowac... moze w ogole te punkty zniesc i bedzie po klopocie?
a mi sie wydawalo ze obowiazuje domniemanie niewinnosci a to wine nalezy udowodnic....
Strona nie sąd a Adminy nie policja. Jak udowodnić, że pod innym nickiem występuje ta sama osoba?. Gorzej gdy winę udowodni osoba trzecia...a to już może się skończyć prawdziwym sądem dla portalu. Więc lepiej chyba dmuchać na zimne.
zmieniono 1 raz (ostatnio 08 sty 2009 14:44 przez Bahus)
ranking styczen
Obserwuj wątekOdp: Odp: Odp: ranking styczen
Bahus
Nie uciekł nie uciekł...czasami też musi popracować aby na rum wystarczyło
Odp: ranking styczen
astra
Odp: Odp: ranking styczen
Querubinn
ehm,spożycia nie było...
Odp: ranking styczen
dobry
oj sie porobilo
Odp: Odp: Odp: ranking styczen
Querubinn
oj i to bardzo , zwłaszcza po Bahusa rumie
Odp: Odp: ranking styczen
Bahus
Nawet jest
Odp: ranking styczen
dobry
Jest coraz lepiej. Nasza wina, że od początku nie byliśmy w klarowny sposób stanowczy.Myślę że i z punktami może być sympatycznie.
Odp: Odp: ranking styczen
astra
Jestem za
Odp: ranking styczen
cremebrule
Odp: Odp: ranking styczen
Bahus
Strona nie sąd a Adminy nie policja. Jak udowodnić, że pod innym nickiem występuje ta sama osoba?. Gorzej gdy winę udowodni osoba trzecia...a to już może się skończyć prawdziwym sądem dla portalu. Więc lepiej chyba dmuchać na zimne.